عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

ونگر: فابرگاس آرسنال را دوست دارد، نصري هم مي‌ماند

ونگر: فابرگاس آرسنال را دوست دارد، نصري هم مي‌ماند
سه شنبه 21 تیر 1390  01:14 ق.ظ

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال آرسنال در واكنش به شايعات مربوط به جدايي فابرگاس گفت: سسك آرسنال را دوست دارد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ديلي‌ميل، آرسن ونگر كه اينك همراه تيمش در تور آسيايي در كوالالامپور مالزي بسر مي‌برد، اظهار داشت: ماجراي بارسا و سسك فابرگاس متاسفانه همه ساله تكرار مي‌شود، در حالي كه در فاصله اندك تا فصل جديد نياز به تمركز داريم. البته اميدواريم خود سسك ترجيح دهد در آرسنال ماندگار شود.

اين مربي با بيان اين جملات از اينكه وضعيت ادامه همكاري با كاپيتان تيمش در ابهام است و او تكليف خود را براي آينده نمي‌داند، انتقاد كرد.

فابرگاس در دو تابستان گذشته مورد توجه بارسا قرار گرفته است. او اكنون به بهانه مصدوميت و به منظور روشن‌شدن وضعيت انتقالش به بارسا همراه توپچي‌ها در سفر به خاور دور شركت نكرده است.
ونگر گفت: سسك آرسنال را دوست دارد. ما هم اميدواريم مسائل موجود را هرچه سريع‌تر حل كنيم.

اين مربي 61 ساله همچنين در مورد سمير نصري كه سخت مورد توجه دو تيم منچستري است، عنوان كرد: اگر در مورد وضعيت سمير از من سؤال شود، مي‌گويم او در آرسنال ماندگار خواهد شد. نصري با ما قرارداد دارد و من حتم دارم نست به آن متعهد باقي خواهد ماند.
انتهاي پيام/

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933
دسترسی سریع به انجمن ها