عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

محكوميت رييس باشگاه فنرباغچه و احتمال پس گرفتن جام قهرماني

محكوميت رييس باشگاه فنرباغچه و احتمال پس گرفتن جام قهرماني
سه شنبه 21 تیر 1390  01:21 ق.ظ

تهران - دادگاهي در تركيه 'عزيز ييلديريم' رييس باشگاه فنرباغچه، قهرمان ليگ فوتبال اين كشور را به تباني در مسابقات محكوم كرد، حكمي كه مي تواند منجر به پس گرفتن عنوان قهرماني از اين باشگاه شود.
محكوميت رييس باشگاه فنرباغچه و احتمال پس گرفتن جام قهرماني

به گزارش آسوشيتدپرس، هزاران نفر از هواداران فنرباغچه در حمايت از ييلديريم و ساير مسئولان اين باشگاه به خيابان ها ريختند.


پيش از اين، پليس تركيه رييس باشگاه فنرباغچه به همراه 25 مظنون ديگر كه در ميان آنها دو مدير اجرايي فنرباغچه نيز بودند را بازداشت كرده بود.


اتهام اين افراد دخالت در نتيجه مسابقات است كه اكنون به يك رسوايي بزرگ براي تركيه تبديل شده است.


پليس اعلام كرد كه بازرسان درتحقيقات خود به شواهدي از تقلب و پرداخت رشوه در ديدارهاي دسته اول و دوم فوتبال تركيه دست يافته اند.


باشگاه فنرباغچه اكنون با خطر از دست دادن عنوان قهرماني خود روبرو است، سرنوشتي كه باشگاه ايتاليايي يوونتوس هم در سال2005 و 2006 دچار آن شد و در پي يك رسوايي مشابه، جام قهرماني را از دست داد.


فدراسيون فوتبال تركيه جمعه آينده درباره اينكه كدام تيم در ليگ قهرمانان اروپا شركت كند، تصميم خواهد گرفت.


پس گرفتن جام قهرماني، سقوط به دسته دوم و جلوگيري از شركت در مسابقات از جمله مجازات هاي احتمالي باشگاه فنرباغچه تركيه مي باشد.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها