عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

مارادونا: بيش از اين مسي را آزار ندهيد

سه شنبه 21 تیر 1390  01:21 ق.ظ

تهران - ديگو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتين از عملكرد ليونل مسي دفاع كرد و از مردم و رسانه هاي اين كشور خواست بيش از اين او را با انتقادهاي غيرمنصفانه خود آزار ندهند.

مارادونا به روزنامه ورزشي ' اوله' گفت، وقت آن رسيده كه درباره مسي صحبت شود. مي خواهم بگويم همه انتقادهايي كه از او مي شود اشتباه است.

وي افزود:مي خواهم از مسي دفاع كنم. او هميشه بازي مي كند و عاشق پيراهن آرژانتين است. نمي توانم اين حرفهايي كه درباره او زده مي شود را باور كنم. من همين هفته با او صحبت كردم و از او خواستم قدري ‌آرام باشد.

سرمربي سابق تيم ملي آرژانتين افزود: بياييد لئو را سرزنش نكنيم. ما بهترين بازيكن در دنيا و يك پسر استثنايي داريم.

مارادونا روزهاي پس از جام جهاني 1986 را به ياد مي آورد و مي گويد روزگار كنوني مسي را به خوبي درك مي كند.

او گفت: برجسته كردن يك بازيكن در ميان تيم كاري غيرمنطقي است.نمي توان گفت وقتي درليگ قهرمانان اروپا پيروز مي شويد بهترين بازيكن تاريخ را در اختيار داريم و اگر در تيم آرژانتين موفق نمي شويم همه تقصير به گردن يك نفر است.

مارادونا افزود:‌تيم آرژانتين در برابر بوليوي و كلمبيا حمله نكرد و اكنون همه او ( مسي) را سرزنش مي كنند. ما آدم هاي بسيار غيرمنصفي هستيم.

وي با اشاره به اينكه خودش چنين روزهايي را تجربه كرده است، گفت:قبل ازجام جهاني 1986 من بد بازي مي كردم. اوضاع فاجعه بار بود. 80 درصد روزنامه نگاران عليه من مي نوشتند.

اسطوره فوتبال آرژانتين تاكيد كرد كه مي خواهد از مسي ' حمايت' كند و از اين بازيكن خواست به طور مستقيم با مربي خود صحبت كند و به او بگويد ' گوش كن! بازيكني را در كنار من بگذار كه بتواند با تيم مقابل درگير شود و آنها را آزار دهد.'

به اعتقاد مارادونا در صورتي كه مسي در تيم ملي آرژانتين آزاد شود آن وقت مردم آرژانتين مي توانند شاهد بازي جادويي او باشند همان گونه كه در بارسلونا چنين است.

مارادونا همچنين از باتيستا به خاطر آنكه 'خاوير پاستوره' بازيكن پالرمو را به كار نگرفته، انتقاد كرد.

سرمربي سابق تيم ملي آرژانتين گفت: قرار نيست من تيم باتيستا را بچينم ولي به نظر مي آيد پاستوره مي توانست زوج مناسبي براي لئو باشد. هرچند كه هيچ كس نمي تواند به لحاظ توانايي به حد مسي برسد.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933
دسترسی سریع به انجمن ها