عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سوئد و آمريكا به نيمه نهايي جام جهاني فوتبال زنان رسيدند

سوئد و آمريكا به نيمه نهايي جام جهاني فوتبال زنان رسيدند
سه شنبه 21 تیر 1390  01:23 ق.ظ

تهران - تيم هاي فوتبال زنان سوئد و آمريكا با غلبه بر استراليا و برزيل به مرحله نيمه نهايي جام جهاني فوتبال زنان راه يافتند.
سوئد و آمريكا به نيمه نهايي جام جهاني فوتبال زنان رسيدند

به گزارش خبرگزاري فرانسه، تيم سوئد در مقايسه با آمريكا مشكل كمتري براي صعود به نيمه نهايي داشت.گل زودهنگام سوئد به استراليا نشان از برتري اين تيم مي داد و سرانجام اين بازي با نتيجه سه بر يك به سود سوئدي ها تمام شد.


تيم آمريكا 55 دقيقه را با يك بازيكن كمتر برابر برزيل بازي كرد و بازي تا پايان وقت اضافه مساوي تمام شد و كار به ضربات پنالتي كشيد. در ضربات پنالتي تيم آمريكا با نتيجه پنج بر سه بر برزيل غلبه كرد.


تيم برزيل كه ستاره اي چون مارتا در اختيار داشت و اغلب تماشاچيان براي ديدن بازي او به ورزشگاه آمده بودند در دقيقه 65از نقطه پنالتي نتيجه بازي را يك بر صفر كرد و در دقيقه 92 هم دومين گل اين ديدار را به ثمر رساند.


تيم آمريكا در دقيقه دوم با گل به خودي 'دايان ' بازيكن برزيلي يك بر صفر پيش افتاد و در دقيقه 120 هم 'ابي وامباخ' دومين گل آمريكايي ها را زد تا بازي در وقت اضافه به تساوي بكشد.


پس از آنكه پنالتي دايان بازيكن برزيلي را 'هوپ سولو' مهار كرد، تيم آ‌مريكا به مرحله نيمه نهايي صعود كرد تا به مصاف فرانسه برود و تيم ژاپن نيز كه آلمان ميزبان اين رقابت ها را حذف كرده بود با سوئد روبرو خواهد شد.


به اين ترتيب در مرحله نيمه نهايي تيم آمريكا روز چهارشنبه با فرانسه و سوئد با ژاپن ديدار خواهد كرد.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها