عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

پيراهن اينيستا به نمايش گذاشته مي شود

پيراهن اينيستا به نمايش گذاشته مي شود
سه شنبه 21 تیر 1390  01:24 ق.ظ

تهران - پيراهني كه 'آندرس اينيستا' به ياد بازيكن فقيد تيم اسپانيول بعد از به ثمر رساندن گل قهرماني تيم ملي فوتبال اسپانيا در فينال جام جهاني 2010 نشان داد، در ورزشگاه اسپانيول به نمايش گذاشته مي شود.
پيراهن اينيستا به نمايش گذاشته مي شود

به گزارش خبرگزاري ها، اينيستا در فينال جام جهاني بعد از اينكه گل قهرماني اسپانيا را در نيمه دوم وقت اضافه وارد دروازه هلند كرد، پيراهن رويي اش را پاره كرد تا جمله اي را كه روي پيراهن زيري و به زبان اسپانيايي نوشته شده بود، نشان دهد.


روي پيراهن او نوشته شده بود: 'دني خاركه هميشه با ما است'.


داني خاركه 8 آگوست سال 2009 در اتاقش در اردوي تيم اسپانيول به علت ايست قلبي درگذشت. او در 26 سالگي و بهترين روزهاي فوتبالش در حالي كه در آستانه دعوت به تيم ملي اسپانيا بود از دنيا رفت.


اينيستا با اين حركت كه توسط صدها بيينده تلويزيوني در سراسر جهان ديده شد، ياد دوست قديمي اش و كاپيتان سابق اسپانيول را زنده نگاه داشت و در قلب تمامي هواداران تيم اسپانيول جاي گرفت.


وي در نوامبر گذشته اين پيراهن را كه قرار است هنگام مسابقات در ورزشگاه اسپانيول به نمايش گذاشته شود، به اين باشگاه اهدا كرد.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها