عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: اگر می‌‏توانید هر روز را نوروز کنید؛ یعنی در راه خدا به‌هم هدیه دهید و با یکدیگر پیوند داشته باشید. دعائم‌الاسلام، ج۲ ص۳۲۶

اصفهاني ها بهترين گل هاي خود را به نمايش گذاشتند

اصفهاني ها بهترين گل هاي خود را به نمايش گذاشتند
سه شنبه 21 تیر 1390  01:26 ق.ظ

هفتمين جشنواره گل و گياه، گياهان دارويي و محصولات سالم در بازار گل و گياه همدانيان اصفهان برگزار شد.
مديرعامل سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان هدف از برگزاري اين جشنواره را بالا بردن سطح نشاط و شادابي در شهروندان، ارتقاء فرهنگ مصرف گل و گياه و ترويج فرهنگ استفاده از گياهان دارويي به جاي داروهاي شيميايي در بين شهروندان ذكر كرد و اظهار داشت: ايجاد رقابت سالم ميان توليدكنندگان براي ارتقاي كيفي توليد، توسعه صادرات گل و گياه، ترويج فرهنگ گياه پروري و جلب مشاركت هاي مردمي در افزايش سرانه فضاي سبز از ديگر اهداف برگزاري اين نمايشگاه گل و گياه است.
سيدرضا حكيم فعال افزود: در اين نمايشگاه علاوه بر عرضه انواع گل و گياه و گياهان دارويي، عرضه محصولات سالم غذايي و كشاورزي نيز به منظور آشنايي مردم با اين محصولات و فرهنگ سازي جايگزيني مصرف آنها به جاي محصولاتي كه در توليد آنها از سموم و كودهاي شيميايي استفاده شده، بخش ديگري از برنامه هاي اين جشنواره را شامل مي شد.
حكيم فعال گفت: اين جشنواره با برگزاري جشنواره شربت هاي گياهي و شيريني هاي طبيعي همراه با نمايش انواع مختلف از شربت ها و شيريني هاي طبيعي در روز آخر به كار خود پايان داد.
شايان ذكر است، هفتمين جشنواره گل و گياه، گياهان دارويي و محصولات سالم از 14 تا 17 تيرماه جاري در محل بازار گل و گياه اصفهان برگزار شد.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

ahmadfeiz

ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها