عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اصفهاني ها بهترين گل هاي خود را به نمايش گذاشتند

اصفهاني ها بهترين گل هاي خود را به نمايش گذاشتند
سه شنبه 21 تیر 1390  01:26 ق.ظ

هفتمين جشنواره گل و گياه، گياهان دارويي و محصولات سالم در بازار گل و گياه همدانيان اصفهان برگزار شد.
مديرعامل سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان هدف از برگزاري اين جشنواره را بالا بردن سطح نشاط و شادابي در شهروندان، ارتقاء فرهنگ مصرف گل و گياه و ترويج فرهنگ استفاده از گياهان دارويي به جاي داروهاي شيميايي در بين شهروندان ذكر كرد و اظهار داشت: ايجاد رقابت سالم ميان توليدكنندگان براي ارتقاي كيفي توليد، توسعه صادرات گل و گياه، ترويج فرهنگ گياه پروري و جلب مشاركت هاي مردمي در افزايش سرانه فضاي سبز از ديگر اهداف برگزاري اين نمايشگاه گل و گياه است.
سيدرضا حكيم فعال افزود: در اين نمايشگاه علاوه بر عرضه انواع گل و گياه و گياهان دارويي، عرضه محصولات سالم غذايي و كشاورزي نيز به منظور آشنايي مردم با اين محصولات و فرهنگ سازي جايگزيني مصرف آنها به جاي محصولاتي كه در توليد آنها از سموم و كودهاي شيميايي استفاده شده، بخش ديگري از برنامه هاي اين جشنواره را شامل مي شد.
حكيم فعال گفت: اين جشنواره با برگزاري جشنواره شربت هاي گياهي و شيريني هاي طبيعي همراه با نمايش انواع مختلف از شربت ها و شيريني هاي طبيعي در روز آخر به كار خود پايان داد.
شايان ذكر است، هفتمين جشنواره گل و گياه، گياهان دارويي و محصولات سالم از 14 تا 17 تيرماه جاري در محل بازار گل و گياه اصفهان برگزار شد.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

ahmadfeiz

ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها