عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

از نوشته بسيجي شهيد «رحمان حسني»

از نوشته بسيجي شهيد «رحمان حسني»
سه شنبه 21 تیر 1390  01:30 ق.ظ

سعادت دنيا و آخرت در دين است
مرحبا بركساني كه زندگي سرخ و با عزت را بر ننگ و ذلت ترجيح داده و شهادت در راه خدا را كه بهترين روش هجرت از دنيا به دنياي آخرت مي باشد را انتخاب كردند.
عزيزان از كوچكي با دنيا وداع كرده بودم و به قول علي (ع) دنيا گذرگاهي است نه قرارگاه، خدايا اينك به ياد تو و به منظور حفظ و احياي دينم و تداوم انقلابم به جبهه حق عليه باطل مي روم نه به خاطر انتقام يا نام و مقام. من اين راه را برگزيده ام تا در اين راه استوار بمانم پس چه شيرين است هنگامي كه بنده دراين راه به شهادت برسم و به جمع حسين و حسينيان بپيوندم.
خواهران و برادران شما را به خدا سوگند مي دهم كه وحدت را حفظ نماييد زيرا كه اگر در بين شما رهروان حسين و پيروان صاحب الزمان و نايب برحقش امام خميني افراد نابكار و ضد اسلام تفرقه بيندازند چه بر سر اسلام خواهد آمد؛ نگذاريد اسلام و كتاب قرآن تنها بماند كه سعادت دنيا و آخرت دردين است. درجبهه جز خدا و پيغمبر و امامان معصوم وحضرت مهدي (عج) كسي را نمي بينم و تقاضاي من اين است كه در خط امام قدم برداريد و با امام باشيد.
بسيجي شهيد «رحمان حسني»، سال 1341 متولد شد و در 13/10/1366 در فاو به شهادت رسيد.
ستاد كنگره شهداي كسليان سواد كوه

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

ahmadfeiz

ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 20214
دسترسی سریع به انجمن ها