عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

از نوشته بسيجي شهيد «رحمان حسني»

از نوشته بسيجي شهيد «رحمان حسني»
سه شنبه 21 تیر 1390  01:30 ق.ظ

سعادت دنيا و آخرت در دين است
مرحبا بركساني كه زندگي سرخ و با عزت را بر ننگ و ذلت ترجيح داده و شهادت در راه خدا را كه بهترين روش هجرت از دنيا به دنياي آخرت مي باشد را انتخاب كردند.
عزيزان از كوچكي با دنيا وداع كرده بودم و به قول علي (ع) دنيا گذرگاهي است نه قرارگاه، خدايا اينك به ياد تو و به منظور حفظ و احياي دينم و تداوم انقلابم به جبهه حق عليه باطل مي روم نه به خاطر انتقام يا نام و مقام. من اين راه را برگزيده ام تا در اين راه استوار بمانم پس چه شيرين است هنگامي كه بنده دراين راه به شهادت برسم و به جمع حسين و حسينيان بپيوندم.
خواهران و برادران شما را به خدا سوگند مي دهم كه وحدت را حفظ نماييد زيرا كه اگر در بين شما رهروان حسين و پيروان صاحب الزمان و نايب برحقش امام خميني افراد نابكار و ضد اسلام تفرقه بيندازند چه بر سر اسلام خواهد آمد؛ نگذاريد اسلام و كتاب قرآن تنها بماند كه سعادت دنيا و آخرت دردين است. درجبهه جز خدا و پيغمبر و امامان معصوم وحضرت مهدي (عج) كسي را نمي بينم و تقاضاي من اين است كه در خط امام قدم برداريد و با امام باشيد.
بسيجي شهيد «رحمان حسني»، سال 1341 متولد شد و در 13/10/1366 در فاو به شهادت رسيد.
ستاد كنگره شهداي كسليان سواد كوه

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

ahmadfeiz

ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 20214
دسترسی سریع به انجمن ها