عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

در واكنش به انتقادهاي سرمربي تيم هندبال جوانان كوزه گري : اگر ناراحت هستيد ، استعفا كنيد

در واكنش به انتقادهاي سرمربي تيم هندبال جوانان كوزه گري : اگر ناراحت هستيد ، استعفا كنيد
سه شنبه 21 تیر 1390  01:40 ق.ظ

رئيس فدراسيون هندبال ايران گفت: اگر سرمربي تيم ملي جوانان از شرايط ناراحت است، استعفا بدهد.
جلال كوزه گري درخصوص شرايط و مشكلات تيم ملي هندبال جوانان ايران اظهارداشت: خيلي از مسائل حاد نيست و برخي ها دوست دارند آنها را بيش از حد بزرگ جلوه دهند. دنبال آن 8 بازيكني مي گردم كه مسئولان تيم ملي از آنها به عنوان غايب نام مي برند.
وي ادامه داد: اگر احسان ابويي به دليل مصدوميت از دست رفته به فدراسيون چه ارتباطي دارد؟ 6 بازيكن هم مشكل خروجي داشتند كه با تلاش فراوان مشكل 4 نفر را حل كرديم و 2 بازيكن ديگر هم خودشان كم كاري كرده اند و دفترچه اعزام به خدمت نگرفته اند. مصدوميت ابويي و نوروزي از چندماه پيش مشخص شده بود و مربي بايد بازيكن جايگزين براي آنها پيدا مي كرد كه اين كار را نكرده است.
رئيس فدراسيون هندبال خاطرنشان كرد: استكي، مظفر، جمالي، موسوي سرباز بودند كه مشكلشان برطرف شد. دوست دارم بدانم كدام 8 نفر غايب هستند و نمي توانند تيم ملي را همراهي كنند. ندري و كاظمي بازيكناني هستند كه حاضر نيستند خودشان را معرفي كنند.
كوزه گري خاطرنشان كرد: 15 بازيكن در اردو داريم و 14 بازيكن بايد به مسابقات اعزام شوند. همچنان به دنبال 8 بازيكني هستم كه مي گويند نمي توانند در تيم ملي بازي كنند. فدراسيون مقصر مصدوميت بازيكنان نيست و سرمربي بايد فكري به حال آنها كند.رئيس فدراسيون هندبال درخصوص صحبت هاي ناري كه اعلام كرده بود دعا مي كنم اخراجم كنند تصريح كرد: نيازي به اخراج نيست؛ ناري اگر ناراحت است، خودش كناره گيري كند. بايد كاري كنيم كه بازيكنان آماده شوند. من به بازيكنان ايمان دارم و مي دانم كه مي توانند. اميدوارم بازي هاي خوبي از خود به نمايش بگذارند.
هجدهمين دوره مسابقات هندبال قهرماني جوانان جهان درسال 2011 از 26تيرماه سال جاري در يونان برگزار خواهدشد. ملي پوشان ايران درسال 2009 براي نخستين بار در مسابقات جهاني حاضر شدند و عنوان هفدهمي را كسب كردند.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

ahmadfeiz

ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 20214
دسترسی سریع به انجمن ها