عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ركابزن تيم پتروشيمي تبريز نايب قهرمان مرحله پاياني شد

ركابزن تيم پتروشيمي تبريز نايب قهرمان مرحله پاياني شد
سه شنبه 21 تیر 1390  01:41 ق.ظ

تهران - 'بوريس شپيلفسكي' ركابزن روس تيم پتروشيمي تبريز نايب قهرمان مرحله نهم و پاياني مسابقه هاي بين المللي دوچرخه سواري تور چين هايلگ شد.
ركابزن تيم پتروشيمي تبريز نايب قهرمان مرحله پاياني شد

به گزارش روز دوشنبه فدراسيون دوچرخه سواري،نهمين و آخرين مرحله مسابقه هاي بين المللي دوچرخه سواري تور چين هايلگ، روز گذشته در محل 'لانژو' به مسافت 2/94 كيلومتر با حضور 136 ركابزن برگزار شد كه در پايان 'ساشا مودولو' از ايتاليا با زمان يك ساعت و 52 دقيقه و 34 ثانيه مقام نخست را از آن خود كرد.


'بوريس شپيلفسكي' از تيم پتروشيمي تبريز مقام نايب قهرماني را از آن خود كرد و' ياكوب كئوگ' از آمريكا سوم شد.


همچنين در اين رده بندي از تيم پتروشيمي تبريز، حسين عليزاده رده هفتم، مهدي سهرابي رده چهل و نهم و حسين عسگري رده هفتاد و سوم را از آن خود كردند.


از تيم دانشگاه آزاد، عليرضا حقي رده چهل و سوم و امير زرگري رده هفتاد و پنجم را كسب كردند.


در رده بندي مجموع انفرادي نه مرحله تور، گرگور گازوودا از اسلووني با زمان 28 ساعت و 40 دقيقه و 28 ثانيه در صدر جدول رده بندي قرار گرفت و صاحب پيراهن طلايي شد.


ديميتري گروزدف از تيم ملي قزاقستان با 4 ثانيه اختلاف نسبت به نفر اول در رده دوم ايستاد و ماتيوس تاچياك از تيم (CCC Polsat Polkowice) با يك دقيقه و 2 ثانيه اختلاف رده سوم را از آن خود كرد.


همچنين در اين رده بندي از تيم پتروشيمي تبريز،حسين عسگري رده ششم، حسين عليزاده رده سيزدهم و مهدي سهرابي رده سي و ششم را در اختيار گرفتند.


از تيم دانشگاه آزاد، امير زرگري رده نهم، عليرضا حقي رده بيست و هفتم، عباس سعيدي تنها رده هفتاد و هفتم و فرشاد صالحيان رده نود و يكم را كسب كردند.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها