عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

شكايت فدراسيون زورخانه اي ايران از فدراسيون جهاني

شكايت فدراسيون زورخانه اي ايران از فدراسيون جهاني
سه شنبه 21 تیر 1390  01:46 ق.ظ

تهران - فدراسيون پهلواني و زورخانه اي جمهوري اسلامي ايران با ارسال نامه اي به بخش هاي ذيربط در وزارت ورزش و جوانان از (IZSF) شكايت كرد .
شكايت فدراسيون زورخانه اي ايران از فدراسيون جهاني

به گزارش ايرنا، فدراسيون پهلواني و زورخانه اي ايران امروز خبر از شكايت خود از فدراسيوني بين المللي داد كه اعضاي ارشد آن ايراني هستند.


فدراسيون ورزش زورخانه اي تنظيم اين شكايت را در ادامه روند اعزام هاي غيرقانوني و خلاف عرف و مقررات ملي و بين المللي و نقض آشكار توافقات و تعهدات توسط فدراسيون بين المللي زورخانه اي اعلام كرده است.


براساس اعلاميه منتشر شده از سوي اين فدراسيون، فدراسيون بين المللي اين ورزش بر اساس روال گذشته در حال تدارك جهت اعزام غير قانوني گروهي از داوران و مرشدان و مربيان تابعه ايران بدون هماهنگي با جمهوري اسلامي ايران و كسب مجوز از شوراي برون مرزي براي مسابقات آسيايي بنگلادش است.


فدراسيون ورزش پهلواني و زورخانه اي ايران در واكنش به اين اقدام فدراسيون بين المللي از مسوولان وزارت ورزش امور جوانان خواسته است كه برخورد قاطع و مناسبي با اين اقدام غير قانوني فدراسيون بين المللي داشته باشد.


شايان ذكر است كه وزارت ورزش و امور جوانان ايران از نظر قانوني توان برخورد با يك فدراسيون بين المللي را ندارد.


به نظر مي رسد از آنجا كه مسوولان فدراسيون پهلواني و زورخانه اي به دليل فراگير نبودن اين ورزش در جهان در زمان حاضر نمي توانند در دادگاه عالي ورزش از فدراسيون بين المللي شكايت كنند به ناچار گلايه خود را به مسوولان وزارت ورزش و جوانان كرده اند

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها