عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

نامه انصراف سؤال كنندگان از رئيس جمهوردر اختيار هيئت رئيسه است

نامه انصراف سؤال كنندگان از رئيس جمهوردر اختيار هيئت رئيسه است
سه شنبه 21 تیر 1390  01:47 ق.ظ

عضو هيئت رئيسه مجلس با بيان اينكه تنها در يك نيم روز 12 نماينده براي پس گرفتن امضا به هيئت رئيسه مراجعه كردند، نگارش نامه نمايندگان براي پس گرفتن امضا از طرح سؤال از رئيس جمهور را تأييد كرد.
محمد حسين فرهنگي نگارش نامه برخي نمايندگان را به هيئت رئيسه مجلس براي پس گرفتن امضا از طرح سؤال از رئيس جمهور تأييد كرد. وي همچنين گفت: در آخرين روز كاري مجلس، نامه هايي از سوي نمايندگان براي پس گرفتن امضاء از طرح سؤال از رئيس جمهور به هيئت رئيسه مجلس رسيد به طوري كه بنده شاهد حداقل 12 نامه در يك نيم روز بودم و البته بعد از آن اطلاعي ندارم چرا كه آقاي باهنر در جريان ديگر نامه هاي نمايندگان است.
فرهنگي در گفت وگو با فارس، تصريح كرد: البته با جناب آقاي دكتر مطهري تماسي نداشتم كه از آخرين جمع بندي ايشان مطلع باشم.
روز گذشته، خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس، خبر پس گرفتن 30 امضا از طرح سؤال از رئيس جمهور و منتفي شدن آن را منتشر كرد اما اين خبر كه گويا موجب ناخرسندي رسانه هاي بيگانه شده بود به سرعت از سوي برخي نمايندگان اصلاح طلب تكذيب شد و در رأس اخبار رسانه هاي اصلاح طلب و ضد انقلاب قرار گرفت.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

ahmadfeiz

ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها