عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

دبير فدراسيون جودو: ميزباني مسابقات كشوري به تهران سپرده شد

دبير فدراسيون جودو: ميزباني مسابقات كشوري به تهران سپرده شد
سه شنبه 21 تیر 1390  01:53 ق.ظ

تهران- دبير فدراسيون جودوي كشورمان با اعلام اينكه اراك از ميزباني مسابقات قهرماني كشور انصراف داده است، گفت: اين مسابقات به ميزباني تهران برگزار خواهد شد.
دبير فدراسيون جودو: ميزباني مسابقات كشوري به تهران سپرده شد

'غلامحسين علمي' روز دوشنبه در گفت وگو با ايرنا، خاطرنشان كرد: سي و ششمين دوره رقابتهاي جودوي قهرماني كشور و انتخابي تيم ملي كه قرار بود در اراك برگزار شود به تهران منتقل شد.


وي در خصوص جابه جايي در ميزبان اين مسابقات گفت: اراكي هاي مشكلاتي براي ميزباني داشتند كه به همين دليل انصراف دادند.


دبير فدراسيون جودو اظهار داشت: مهمترين دليل انصراف اراك از ميزباني، مشكل اسكان ورزشكاران، مربيان و داوران بود.


وي در خصوص دليل انتخاب تهران به عنوان ميزبان گفت: در نظر داشتيم تا اين رقابت را در شهرستان برگزار كنيم اما به دليل كمبود وقت تهران گزينش شد، چراكه سالن افراسيابي را در اختيار داريم و خوابگاه بعثت را هم براي حاضران در نظر گرفتيم.


علمي از برگزاري اين مسابقات به مدت يك روز خبر داد و گفت: اين رقابت ها در هفت وزن و روز پنجشنبه هفته جاري برگزار مي شود و سپس روز جمعه اردوي مشتركي با حضور تمامي ورزشكاران انجام خواهد شد.


وي افزود: نفرات برتر اين مسابقات جواز حضور در اردوي تيم ملي را بدست مي آورند كه در خصوص چگونگي حضور آنان در اردو، سرمربي تيم ملي اظهار نظر مي كند.


علمي در پاسخ به اين سوال كه سرمربي تيم ملي با حضور در ايتاليا چگونه مسابقات كشوري را زير نظر مي گيرد، گفت: جيرو ساعت 4 صبح پنجشنبه وارد تهران خواهد شد و مسابقات را از نزديك تماشا مي كند.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها