عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ایرانسل طرح های جدید ویژه مکالمه، پیام کوتاه و GPRS عرضه کرد

ایرانسل طرح های جدید ویژه مکالمه، پیام کوتاه و GPRS عرضه کرد
سه شنبه 21 تیر 1390  01:54 ق.ظ

به مناسبت فرارسیدن عید بزرگ مبعث و همزمان با جشنواره تابستان ۹۰، ایرانسل از عرضه سه طرح جدید ویژه مکالمه، پیام کوتاه و اینترنت همراه(GPRS) تحت عنوان طرح X3 خبر داد.


 

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این سه طرح، با هدف تسهیل دسترسی و استفاده مشترکین از خدمات گوناگون ایرانسل، به تمامی مشترکین قدیمی و جدید سیم کارت های اعتباری این شبکه تلفن همراه ارائه شده‌اند. با این طرح ها، مشترکین می توانند بر اساس نیاز و نیز میزان و نوع استفاده از خدمات، طرح مورد نظر خود را با پرداخت مبلغ 99هزار ريال، به سادگی و تنها با شماره‌گیری یک کد دستوری انتخاب و هزینه‌های خود را تا میزان قابل توجهی کاهش دهند.

براساس این گزارش، در طرح شماره یک، مشترکین با شماره گیری کد دستوری
#1*1*5*7*140* می توانند 500 پیام کوتاه داخل شبکه ارسال و 100 دقیقه با دیگر مشترکین ایرانسل صحبت کنند، در طرح شماره 2، مشترکین با شماره گیری کدستوری #2*1*5*7*140* امکان 100 دقیقه مکالمه داخل شبکه و 1 گیگابایت استفاده از خدمات GPRS ایرانسل را به دست می آوردند.
در طرح شماره 3 نیز مشترکین با شماره گیری کدستوری #3*1*5*7*140* و پرداخت 99هزار ریال، امکان ارسال 500پیام کوتاه داخل شبکه و 1 گیگابایت ترافیک اینترنت همراه را به دست می آورند.
با انتخاب هر یک از این طرح‌ها، امکان ارسال ۱۰ پیام چندرسانه‌ای (MMS) رایگان نیز در اختیار مشترک قرار می‌گیرد.

مهلت استفاده از این طرح ها، ۳۰ روز پس از تاریخ فعال‌سازی هر طرح تعیین شده، اما در صورت انتخاب هریک از طرح‌ها، مشترک می‌تواند دوره اعتبار را تا ۹۰ روز تمدید کند.
همزمان با فعال‌سازی طرح‌های فوق، می‌توان از بسته‌های افزایشی ایرانسل نیز استفاده نمود اما مشترکین در طول هر ۲۴ ساعت، تنها می‌توانند یکی از طرح‌ها یا بسته‌های افزایشی ایرانسل را فعال کنند.

مشترکین می توانند در هر زمان با شماره‌گیری کد دستوری مربوطه، مدت زمان باقیمانده از طرح انتخابی و نیز میزان باقیمانده از مدت زمان مکالمه، ترافیک GPRS یا اعتبار پیامک‌ یا پیام‌ چندرسانه ای را بررسی کنند.

yaser65

yaser65
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مرداد 1388 
تعداد پست ها : 109

دسترسی سریع به انجمن ها