عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌و‌آله: فرزند هفت سال سروَر، هفت سال فرمانبردار و هفت سال وزیر است. مکارم الاخلاق، ص222

حضور در المپيك لندن آرزوي من است

حضور در المپيك لندن آرزوي من است
سه شنبه 21 تیر 1390  01:54 ق.ظ

اردبيل - سعيد محمد پور وزنه بردار جوان اردبيلي و قهرمان جوانان جهان مي گويد كه آرزويش حضور در بازي هاي المپيك 2012 لندن است .
حضور در المپيك لندن  آرزوي من است

محمد پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: پيش از حضور در بازي هاي المپيك ، تيم ملي وزنه برداري ايران در مسابقات قهرماني جهان مي بايست شركت كند و نهايت تلاشم را خواهم داشت تا در تركيب تيم ملي قرار گرفته و در اين مسابقات براي كشورم افتخار آفريني كنم .

وي بيان كرد : مي دانم كه مسير سختي براي رسيدن به آرزوهايم دارم ولي بر تلاش خود خواهم افزود تا بارسيدن به قله هاي موفقيت دل مردم ايران را شاد كنم .

محمد پور به مسابقات جهاني جوانان در مالزي اشاره كرده و گفت : رقابت در دسته 94كيلوگرم بسيار نفس گير بود و من با قهرمانان روس و قزاق رقابت و هماوردي نزديكي داشتم ضمن اينكه وزنه بردار رومانيايي نيز حريفي قدرتمند بود .

وي افزود: با توكل به خدا و راهنمايي مربيان تيم ملي توانستم سه مدال طلاي اين وزن را از آن خود كرده و پرچم مقدس جمهوري اسلامي ايران را به اهتزار درآورم .

اين وزنه بردار اردبيلي در سي و هفتمين دوره مسابقات وزنه برداري قهرماني جوانان جهان با غلبه بر وزنه هاي 175 در يكضرب و 210 در دو ضرب و در مجموع 385 كيلوگرم سه مدال طلاي رنگين اين مسابقات را به خود اختصاص داد.

اين ورزشكار 10 كيلوگرم ركورد يكضرب جوانان كشور و هفت كيلوگرم ركود دوضرب كشور را بهبود بخشيد و در مسابقات جهاني بالاتر از رقباي پرقدرت روسي و قزاق قرار گرفت.

سعيد محمد پور روز يكشنبه وارد فرودگاه اردبيل شده و از سوي ورزش دوستان و مسوولان استان مورد استقبال گرم قرار گرفت .

در آيين استقبال از محمد پور مديركل حوزه استانداري ، فرماندار اردبيل ، مديركل تربيت بدني و همچنين سعيد علي حسيني قهرمان اسبق وزنه برداري دنيا و سجاد انوشيرواني قهرمان اسبق آسيا و مردم ورزش دوست اردبيلي حضور داشتند

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933
دسترسی سریع به انجمن ها