عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

حضور در المپيك لندن آرزوي من است

حضور در المپيك لندن آرزوي من است
سه شنبه 21 تیر 1390  01:54 ق.ظ

اردبيل - سعيد محمد پور وزنه بردار جوان اردبيلي و قهرمان جوانان جهان مي گويد كه آرزويش حضور در بازي هاي المپيك 2012 لندن است .
حضور در المپيك لندن  آرزوي من است

محمد پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: پيش از حضور در بازي هاي المپيك ، تيم ملي وزنه برداري ايران در مسابقات قهرماني جهان مي بايست شركت كند و نهايت تلاشم را خواهم داشت تا در تركيب تيم ملي قرار گرفته و در اين مسابقات براي كشورم افتخار آفريني كنم .


وي بيان كرد : مي دانم كه مسير سختي براي رسيدن به آرزوهايم دارم ولي بر تلاش خود خواهم افزود تا بارسيدن به قله هاي موفقيت دل مردم ايران را شاد كنم .


محمد پور به مسابقات جهاني جوانان در مالزي اشاره كرده و گفت : رقابت در دسته 94كيلوگرم بسيار نفس گير بود و من با قهرمانان روس و قزاق رقابت و هماوردي نزديكي داشتم ضمن اينكه وزنه بردار رومانيايي نيز حريفي قدرتمند بود .


وي افزود: با توكل به خدا و راهنمايي مربيان تيم ملي توانستم سه مدال طلاي اين وزن را از آن خود كرده و پرچم مقدس جمهوري اسلامي ايران را به اهتزار درآورم .


اين وزنه بردار اردبيلي در سي و هفتمين دوره مسابقات وزنه برداري قهرماني جوانان جهان با غلبه بر وزنه هاي 175 در يكضرب و 210 در دو ضرب و در مجموع 385 كيلوگرم سه مدال طلاي رنگين اين مسابقات را به خود اختصاص داد.


اين ورزشكار 10 كيلوگرم ركورد يكضرب جوانان كشور و هفت كيلوگرم ركود دوضرب كشور را بهبود بخشيد و در مسابقات جهاني بالاتر از رقباي پرقدرت روسي و قزاق قرار گرفت.


سعيد محمد پور روز يكشنبه وارد فرودگاه اردبيل شده و از سوي ورزش دوستان و مسوولان استان مورد استقبال گرم قرار گرفت .


در آيين استقبال از محمد پور مديركل حوزه استانداري ، فرماندار اردبيل ، مديركل تربيت بدني و همچنين سعيد علي حسيني قهرمان اسبق وزنه برداري دنيا و سجاد انوشيرواني قهرمان اسبق آسيا و مردم ورزش دوست اردبيلي حضور داشتند

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها