عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

باباجان‌زاده: برخي مسايل از كسب مدال قهرماني ارزشمندتر است

سه شنبه 21 تیر 1390  01:57 ق.ظ

تهران- فرنگي كار وزن 120 كيلوگرم تيم اعزامي كشورمان به رقابتهاي جايزه بزرگ باكو پس از كناره گيري از پيكارها به دليل عدم رويارويي با حريفي از رژيم اشغالگر قدس گفت: ما به ارزش هاي انساني معتقديم و برخي مسايل براي ما از قهرماني و كسب مدال ارزشمندتر است.

به گزارش روز دوشنبه ايرنا؛ 'بشير باباجان‌زاده' فرنگي كار وزن 120 كيلوگرم تيم كشورمان،‌ در دور دوم رقابت‌هاي جايزه بزرگ فيلا در باكو مقابل كشتي‌گير مجارستاني به دليل نيمه كاره راه كردن مسابقه از دور مسابقه‌ها كنار رفت. او در حالي كه در تايم دوم سه بر صفر جلو بود و تايم اول را هم برده بود براي رو در رو نشدن مقابل كشتي‌گير رژيم صهيونيستي مسابقه را نيمه كاره رها كرد.

وي در اين رابطه به سايت فدراسيون كشتي گفت: با توجه به قرعه‌كشي ، براي رسيدن به فينال كار سختي نداشتم، فقط در اين بين يك نماينده از رژيم صهيونيستي بود كه از قبل از رقابت‌ها نگران وضعيت قرعه او بودم كه متأسفانه شرايط به گونه‌اي شد كه در دور سوم بايد با وي مسابقه مي‌دادم.

وي ادامه داد: در دور اول كشتي‌ گير روس را بردم در دور دوم هم مقابل كشتي‌ گير مجار قرار گرفتم و در حالي كه به راحتي مي‌توانستم اين حريف را شكست بدهم، به دليل قرار نگرفتن مقابل كشتي‌گير رژيم صهيونيستي در حمايت از مردم مظلوم فلسطين و همچنين مصدوميت از دور مسابقه‌ها كنار رفتم.

كشتي‌گير شايسته مازندراني وزن 120 كيلوگرم در پايان خاطرنشان كرد: براي رسيدن به عنوان قهرماني خيلي زحمت كشيدم. نفر اول اين مسابقه 10 هزار دلار جايزه مي‌گرفت كه اين جايزه مي‌توانست برايم مهم باشد، اما دفاع از حقوق مردم مظلوم فلسطين از اين جوايز ارزشمندتر است.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933
دسترسی سریع به انجمن ها