عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سطح مسابقات ژاپن به دليل نزديكي مسابقات جهاني كره بالا نبود

سطح مسابقات ژاپن به دليل نزديكي مسابقات جهاني كره بالا نبود
سه شنبه 21 تیر 1390  02:04 ق.ظ

خبرگزاري فارس: عضو هيات رئيسه فدراسيون جهاني دووميداني گفت: سطح رقابت‌هاي دووميداني قهرماني آسيا در ژاپن با توجه به در پيش بودن جهاني كره جنوبي بالا نبود.

عيدي عليجاني در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس عنوان كرد: اين مسابقات با پشتكار و تلاش مردم ژاپن پس از آن همه مشكلات پيش آمده در پي فاجعه هسته‌اي بسيار عالي برگزار شد و نشان داد كه مردم اين كشور در دنيا بي نظير هستند.


وي در خصوص سطح رقابت‌هاي دووميداني كوبه تصريح كرد: با توجه به در پيش بودن رقابت‌هاي جهاني كره جنوبي كه كمتر از 2 ماه ديگر برگزار خواهد شد، ما شاهد عدم حضور دووميداني كاران سطح اول برخي از كشورها مثل چين، ژاپن، كره، عربستان، قطر و بحرين در برخي مواد بوديم و زماني كه از اين تيم‌ها جوياي اين مسئله شديم عنوان كردند كه دووميداني كارانشان در حال كسب آمادگي براي حضور در مسابقات جهان و ارتش‌هاي جهان هستند.عيلجاني عنوان كرد: در كل سطح ركوردها در اين دوره به نسبت دوره قبل پايين بود و اين در ركوردهاي ورزشكاران ما نيز مشهود بود، هر چند كه در بخش زنان شاهد جابجايي ركورد ملي بوديم ،اما نبايد هم از آنها بيش از اين انتظار داشته باشيم.


وي افزود: مشكلات مالي موجود در ورزش گريبان همه را گرفته است و ما نيز جدا از اين قافله نيستيم به هر حال براي شركت در مسابقات بايد امكانات داشت.نايب رئيس فدراسيون دووميداني گفت: براي كسب مجوز حضور در المپيك لندن، بايد ركوردهاي ملي‌پوشان در همه مواد ارتقا پيدا كند.


رقابت‌هاي قهرماني آسيا در ژاپن با كسب 6 مدال به پايان رسيد، اين در حالي بود كه در هيچ كدام از مواد برگزار شده دووميداني كاران تيم ملي به ركوردهاي ورودي المپيك لندن دست پيدا نكردند.


انتهاي پيام/خ

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها