عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

دووميداني كاران موفق بدون كسب سهميه المپيك، ژاپن را ترك كردند

دووميداني كاران موفق بدون كسب سهميه المپيك، ژاپن را ترك كردند
سه شنبه 21 تیر 1390  02:05 ق.ظ

خبرگزاري فارس: تيم ملي دووميداني ايران مسابقات قهرماني آسيا در ژاپن را با كسب شش مدال و بدون ثبت ركوردهاي ورودي المپيك به پايان برد.

به گزارش خبرگزاري فارس، مسابقات دووميداني قهرماني آسيا در ژاپن روز گذشته به پايان رسيد و تيم ملي ايران با كسب 6 مدال و كسب رده هفتمي در بخش تيمي به كار خود پايان داد.
دووميداني كاراني كه پس از بازي‌هاي آسيايي گوانگجو به دليل نبود بودجه در ورزش كشور به حال خود رها شدند. با ته مانده توان خود توانستند با ركوردهاي نه چندان درخشان و كسب يك برنز بيشتر، شش مدال در همان موادي كه در دوره پيشين اين مسابقات به دست آمد، كسب كنند و با وجود وعده فدراسيون حتي يك ركورد ورودي المپيك را هم كسب نكردند.
شايد آن زمان كه مصطفي كريمي با پيش‌بيني اين روزها عطاي رياست فدراسيون را به لقايش بخشيد تا شاهد روزهاي غم‌انگيز دووميداني نباشد اين هشدار را داد كه ورزش كشور با اين روند نبايد انتظار معجزه بدون بودجه را داشته باشد.
درست يك سال تا آغاز المپيك لندن باقي مانده است اما هنوز مشكلات مالي فدارسيون‌ها برطرف نشده است و در اين ميان ورزشكاران كه بزرگترين سرمايه خود را كه همان جواني است، هزينه مي‌كنند، در خشكسالي بودجه بيشترين آسيب را مي‌بينند.
انتهاي پيام/م

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها