عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

قرعه تيم ملي بوكس در اوكراين خيلي سخت بود

قرعه تيم ملي بوكس در اوكراين خيلي سخت بود
سه شنبه 21 تیر 1390  02:05 ق.ظ

خبرگزاري فارس: مربي تيم ملي بوكس گفت: در اوكراين تيم ملي با قرعه سختي مواجه شد و عملكرد بوكسورها خوب بود.

غلامرضا كريمي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: سطح اين رقابت‌ها خيلي بالا بود و كشورهاي قوي مثل قزاقستان، ازبكستان و 4 تيم از اوكراين حضور داشتند.
وي ادامه داد: با توجه به اينكه تيم‌ها خود را براي مسابقات قهرماني جهان و سهميه المپيك باكو آماده مي‌كنند تمامي قهرمانان المپيك، جهان و آسيا در آنجا شركت داشتند.
مربي تيم ملي خاطرنشان ساخت: حريف محمد موميوند كه قهرماني المپيك پكن و مسابقات جهاني ايتاليا را داشت مقابل همه حريفانش مبارزه را يك‌طرفه برد؛ اما بوكسور ايران 3 راند با او بازي كرد و من از عملكردش راضي هستم. حريف قزاق محمد ستارپور مقام سوم بازي هاي آسيايي دوحه را داشت. مجيد سپهوندي نيز به نايب قهرمان مسابقات جهاني ايتاليا از اوكراين باخت.
كريمي يادآور شد: در وزن 56 كيلوگرم بعد از اينكه آرمين امجديان يكي از بوكسورهاي ميزبان را برد در دور دوم با كسي مبارزه كرد كه نايب قهرمان اين مسابقات شد.
وي تاكيد كرد: قرعه تيم ايران سخت بود وگرنه مي‌توانستيم مدال‌هاي بيشتري را كسب كنيم. با اين شرايط كسب سهميه المپيك در باكو سخت است چون به مراتب سطحي بالاتر از مسابقات اوكراين دارد؛ اما يك فرصت ديگر در آسيا داريم.
كريمي افزود: اگر تعداد بوكسورهايي كه در آسيا سهميه مي گيرند به حد نصاب نرسند بدون شك يك مسابقه ديگر را پيش بيني مي‌كنند، در چنين شرايطي ما مي‌توانيم چند سهميه كسب كنيم.
وي خاطرنشان ساخت: بعد از بازگشت تيم ملي از روسيه اردوها را از اول مردادماه آغاز مي‌كنيم و بعد از يك مسابقه انتخابي مسافران باكو مشخص مي شوند. ديگر فرصتي براي تورنمنت بيشتر وجود ندارد.
انتهاي پيام/م

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933
دسترسی سریع به انجمن ها