عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

محمدي: اميدوارم كشتي‌هايم در ساري را در لهستان تكرار كنم

محمدي: اميدوارم كشتي‌هايم در ساري را در لهستان تكرار كنم
سه شنبه 21 تیر 1390  02:10 ق.ظ

خبرگزاري فارس: نفر اول انتخابي 60 كيلوي كشتي آزاد گفت: در لهستان با نظر كادر فني روي تشك خواهم رفتم و اميدوارم بتوانم كشتي‌هايي را كه در ساري گرفته‌ام تكرار كنم.

سيداحمد محمدي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبري فارس «توانا»، درباره حضور در اردوي تيم ملي كشتي آزاد گفت: جوان‌ترين كشتي گير‌ در اردوي تيم ملي آزاد هستم و اولين بار است كه به اردوي تيم ملي بزرگسالان دعوت مي‌شوم. اردوي خوبي را پشت سر مي‌گذاريم و با انجام تمرينات پرفشار اميدوارم به هدفي كه مي‌خواهم برسم.
وي درباره حضورش در فينال انتخابي و پيروزي مقابل آقاجاني عنوان كرد: با شناختي كه از آقاجاني داشتم و توصيه مربيانم در تايم اول بيشتر به بررسي كشتي حريف پرداختم و امتياز از دست دادن برايم مهم نبود، اما در تايم دوم با شناخت بيشتري به روي تشك رفتم و 4 بر صفر برنده شدم. در تايم سوم هم كشتي نزديكي بود كه خوشبختانه با شكست نايب قهرمان آسيا عنوان اول را كسب كردم.
نفر اول انتخابي 60 كيلو كشتي آزاد درباره حضورش در جام زيلكوفسكي تصريح كرد: در لهستان با نظر كادر فني روي تشك خواهم رفتم و اميدوارم بتوانم كشتي‌هايي را كه در ساري گرفتم تكرار كنم. حريفان با تجربه و سرسختي در 60 كيلو دارم. فرقي نمي‌كند چه كسي به جهاني اعزام شود، بلكه هدف سربلندي و كسب افتخار براي ايران است.

سيداحمد محمدي با 19 سال سن جوا‌ن‌ترين آزادكار حاضر در اردوي تيم ملي محسوب مي‌شود. اين آزادكار قائمشهري در فينال رقابت‌هاي انتخابي تيم ملي در ساري با پيروزي مقابل مصطفي آقاجاني، دارنده نشان نقره آسيا، عنوان اول 60 كيلو را به خود اختصاص داد.
انتهاي پيام/م

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933
دسترسی سریع به انجمن ها