عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

از تاریخچه کمپانی RUF چه می دانید؟

از تاریخچه کمپانی RUF چه می دانید؟
سه شنبه 21 تیر 1390  03:49 ق.ظ


از تاریخچه کمپانی RUF چه می دانید؟

RUF نام کمپانی اتومبیل سازی آلمانی ای می باشد که اتومبیل هایش را بر پایه شاسی های مارک نشده کمپانی Porsche طراحی و تولید می کند. پس از طراحی یک شاسی جدید توسط Porsche، Ruf با استفاده از آن یک اتومبیل مستقل با استفاده از قطعات تولید خود طراحی کرده و به همین دلیل ( تولید قطعات به وسیله RUF ) دولت آلمان RUF را یک کمپانی مستقل اتومبیل سازی می شناسد.
Ruf در سال ۱۹۳۹ به وسیله Alois RUF تاسیس گردید که در اوایل کار او تنها صاحب یک مرکز سرویس اتومبیل بود که بعدها یک پمپ بنزین نیز به آن اضافه کرد. کمپانی از دهه ۴۰ شروع به طراحی اتومبیل به وسیله مهندسان خود کرده و در ۱۹۵۵ اولین اتوبوس تور خود را تولید کرد. موفقیت فروش این اتوبوس، کمپانی را به سوی تولید انبوه و طراحی دوباره اتوبوس راهنمایی کرد. تجارت و شغل آقای RUF تاثیر مستقیمی بر روی پسر وی گذاشت، به طوری که RUF جوان در ۱۹۶۰ شروع به تعمیر و باز سازی اتومبیل های پورشه در خارج از کارخانه پدرش کرد. پس از در گذشت آقای Alois در سال ۱۹۷۴، پسر وی کنترل کمپانی را در دست گرفت و تصمیم به تغییر راه کار کمپانی از تولید اتوبوس و تعمیرات و پمپ بنزین به همکاری با کمپانی پورشه گرفت تا اینکه یک سال بعد، یعنی در سال ۱۹۷۵ RUF اولین پورشه تیونینگ شده را به بازار عرضه کرد.
کمپانی RUF اولین اتومبیل که کاملا توسط کمپانی طراحی و تولید شده بود را در سال ۱۹۷۷ یعنی Porsche ۹۳۰ را به بازار عرضه کرد و در سال بعد کمپانی اولین اتومبیل غیر توربو خود را با تنفس طبیعی، یک ۹۱۱ را با ۲۱۷ اسب بخار طراحی و تولید کرد.
این کمپانی تا امروز نیز رشد روزافزونی داشته است به طوری که تا سال ۲۰۰۶ نزدیک به ۱۰ محصول به بازار عرضه کرده است.


نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 7282
محل سکونت : قم
دسترسی سریع به انجمن ها