عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

گلشیفته فراهانی با هفت پرده به سینما می آید

گلشیفته فراهانی با هفت پرده به سینما می آید
سه شنبه 21 تیر 1390  04:35 ق.ظ

گلشیفته فراهانی با هفت پرده به سینما می آید+عکس  
 
 
 
 
   
 
 
    شهرام مكری از اكران دو فیلم هفت پرده ساخته فرزاد موتمن و اشكان، انگشتر متبرك و چند داستان دیگر در سینماها خبر داد.
   
   
 
 
     

شهرام مكری از اكران دو فیلم هفت پرده ساخته فرزاد موتمن و اشكان، انگشتر متبرك و چند داستان دیگر در سینماها خبر داد.

 

شهرام مكری كارگردان سینما در مورد تاریخ اكران فیلم سینمایی «اشكان، انگشتر متبرك و چند داستان دیگر»، اظهار داشت: در مورد اكران فیلم سینمایی «اشكان، انگشتر متبرك و چند داستان دیگر» با شهرداری وارد مذاكره شد ه ایم و قرار بر این شد تا شركت وراهنر دو فیلم سینمایی «هفت پرده» ساخته فرزاد موتمن و «اشكان، انگشتر متبرك و ...» را به اكران عمومی درآورد.

 

وی در ادامه افزود: قرار بود «اشكان انگشتر متبرك و چند داستان دیگر» در گروه هنر و تجربه به نمایش درآید اما این گروه هم فعلاً وضعیت روشنی ندارد.

 

در خلاصه داستان فیلم سینمایی «اشكان، انگشتر متبرك و چند داستان دیگر» آمده است: دو دوست كه قصد سرقت از یك جواهر فروشی را دارند، به دنبال یافتن نفر سومی برای همراهی در این كار هستند.

 

«هفت پرده» نخستین فیلم بلند فرزاد موتمن است كه در سال ۷۹ ساخته شد و در نوزدهمین جشنواره فیلم فجركاندیدای دو جایزه بود و موفق شد جایزه بهترین سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش دوم زن «ماهایا پطروسیان» را نصیب خود كند.

 

این فیلم داستان چهار جوان معلم زبان، دانشجوی فلسفه، راننده و كارمند است كه هر كدام به دلایل خاصی دست به سرقت می زنند و... فریبرز عرب نیا، مانی كسرائیان، مهدی احمدی، شاه علی سرخانی، ماهایا پطروسیان، گلشیفته فراهانی و عسل بدیعی بازیگرانی هستند كه در این فیلم حضور دارند.

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 7282
محل سکونت : قم
دسترسی سریع به انجمن ها