عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

شكست ژاپن برابر تيم دانشگاه آزاد قزوين

شكست ژاپن برابر تيم دانشگاه آزاد قزوين
سه شنبه 21 تیر 1390  04:45 ق.ظ

به گزارش خبرگزاري فارس از قزوين به نقل از روابط عمومي دانشگاه آزاد قزوين، تيم MRL از دانشگاه آزاد قزوين در نخستين ديدار خود در ليگ پرطرفدار ربات فوتباليست سايز متوسط موفق شد تيم ژاپن را با نتيجه 7 بر صفر شكست دهد.
در اين بازي كه در سالن برگزاري مسابقات در شهر استانبول تركيه بين تيم دانشگاه آزاد قزوين از ايران و تيم hibikino musashi از ژاپن برگزار شد، پژوهشگران ايراني موفق شدند در يك بازي كاملا يك‌طرفه اين تيم را با حساب صفر بر 7 شكست دهند.
كشور ژاپن يكي از كشورهاي صاحب‌نام در علم رباتيك است و غلبه تيم كشورمان بر اين تيم نشانگر توانمندي‌هاي علمي ايرانيان در اين عرصه است.
همچنين در اين رقابت‌ها تيم MRL دانشگاه آزاد قزوين در دومين ديدار خود در ليگ پرطرفدار ربات فوتباليست سايز متوسط موفق شد تيم پرتغال را با نتيجه 3 بر صفر شكست دهد.
در دومين بازي در اين ليگ تيم MRL دانشگاه آزاد قزوين كه توانسته بود در بازي اول، تيم ژاپن را صفر بر 7 شكست دهد با حساب صفر بر 3 از سد تيم پرتغال گذشت و جزو 10 تيم برتر به دور بعدي اين مسابقات صعود كرد.
بازي‌هاي ليگ فوتباليست سايز متوسط با حضور 18 تيم از 12 كشور دنيا در استانبول تركيه در حال برگزاري است.

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 7282
محل سکونت : قم
دسترسی سریع به انجمن ها