عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

چند كتاب گويا شد

چند كتاب گويا شد
سه شنبه 21 تیر 1390  06:31 ق.ظ

کتاب نمايشي " آهو" گويا شد

 

گروه فرهنگ و ادب و هنر شبکه راديو اينترنتي ايران‌صدا به مناسبت فرارسيدن روز عفاف و حجاب، کتاب "آهو" را که نمايشي و داستاني است، گويا کرد.

 

 اين کتاب که به قلم سحر خراميده به رشته تحرير درآمده است، به برهه‌اي از تاريخ کشور مي‌پردازد؛ برهه‌اي که در آن قانون منع حجاب مطرح و قانون کشف حجاب تصويب شده بود.

 

کاربران مي‌توانند با ورود به آدرس اينترنتي شبکه راديو اينترنتي ايرن‌صدا، www.iranseda.ir، اين کتاب گويا را از اين شبکه دريافت كنند.

 

 

 

 

کتاب "پوشاک بانوان ايران" گويا شد

 

گروه فرهنگ و ادب و هنر شبکه راديو اينترنتي ايران‌صدا در آستانه روز عفاف و حجاب، کتاب "پوشاک بانوان ايران از قبل از اسلام تا دوران معاصر" را در سه جلد گويا کرد.

 

در اين کتاب به تاريخ غني ايران نگاهي گذرا شده است که نشان مي‌دهد نوع پوشش همواره در تاريخ ايرانيان نزد مردان و زنان از اهميت بسزايي برخوردار بوده است.

 

 

 

کتاب "معيارهاي ازدواج" گويا شد

 

گروه فرهنگ و ادب و هنر شبکه راديو اينترنتي ايران‌صدا در آستانه فرارسيدن 21 تيرماه، روز عفاف و حجاب، کتاب "معيارهاي ازدواج" را گويا کرد.

 

اين کتاب يک کتاب داستاني است به قلم داوود نقلاني كه در آن به مسائل مهم و اساسي قبل از ازدواج و معيارهاي انتخاب همسر پرداخته شده است.

 

 

 

"عفاف و حجاب" از ديدگاه استاد شهيد مطهري (ره)

 

گروه انديشه و معارف اسلامي راديو اينترنتي ايران‌صدا در آستانه روز عفاف و حجاب، مجموعه سخنراني‌هاي علماي عظام و انديشمندان علوم اسلامي، بويژه سخنراني استاد شهيد مرتضي مطهري، درباره موضوع "حجاب" را بارگذاري کرد.

 

علاقه‌مندان به موضوع عفاف و حجاب و کاربران مي‌توانند با مراجعه به بخش گنجينه، اين مطالب را بشنوند.

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 7282
محل سکونت : قم
دسترسی سریع به انجمن ها