عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌و‌آله: فرزند هفت سال سروَر، هفت سال فرمانبردار و هفت سال وزیر است. مکارم الاخلاق، ص222

دومين برزيلي تراکتور 2 ساله بست

دومين برزيلي تراکتور 2 ساله بست
سه شنبه 21 تیر 1390  08:10 ق.ظ

رابسون عصر امروز بعد از دريافت جواب آزمايشات پزشکي خود در باشگاه تراکتور سازي حاضر وقرار داد مشروط خود را که دو ساله مي باشد به امضا رساند.


   جذب توزی روریگو دوملیتی ( ایتالیای ، برزیلی )  رضایت کامل کادر فنی وهواداران این تیم را خصوصا بدلیل دسترسی هواداران به برگزیده بازیهایش در برداشت و اکثر آنها ی که این فیلم را دیده اند معتقدند که با درخشش این بازیکن جای خالی کرار جاسم عراقی احساس نخواهد شد واینرا از استقبالی که همه روزه درتمرینات از این بازیکن می شود بهتر می توان فهمید .
رابسون چاوز سانتا نا دومین صیدبرزیلی تراکتور یهاست  که به گفته امیر قلعه نوعی که در پایان آخرین تمرین قبل از اعزام به اردودر مورد این بازیکن توضیح می داد، یک بازیکن طراح ومغز متفکر تیم می تواند لقب گیرد .

قلعه نوعی در مورد جذب این بازیکن 28 ساله برزیلی گفت  بعد چندین روز مطالعه در مورد فیلم بازیهای این بازیکن به این نتیجه رسیده که می تواند در پست هافبک بازیساز خیلی از مشکلات این تیم را برطرف کند . . .

رابسون عصر امروز بعد از دریافت جواب آزمایشات پزشکی خود در باشگاه تراکتور سازی حاضر وقرار داد مشروط خود را که دو ساله می باشد به امضا رساند وشرط قرار داد مبتنی بر رضایت طرفین برای تمدید قرار داد برای فصل بعد می باشد .

 

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها