عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

دالگليش:بزودي مصدومان به تيم بازمي گردند

دالگليش:بزودي مصدومان به تيم بازمي گردند
سه شنبه 21 تیر 1390  08:21 ق.ظ

 

کني دالگليش، مربي باشگاه ليورپول در صحبتهايي اعلام کرد که مطمئن است که استيون جرارد و په په رينا در آستانه آغاز رقابتهاي فصل جديد ليگ برتر به اوج آمادگي مي رسند.


   این دو ستاره، همراه با سایر هم تیمی هایشان برای حضور در اردوی پیش فصل لیورپول به چین سفر نکرده اند. استون جرارد هنوز روزهای نقاهت بعداز عمل جراحی را پشت سر می گذارد و رینا هنوز نتوانسته بعد از عمل جراحی ماه گذشته به زمین چمن بازگردد.

دالگلیش در کنفرانسی خبری در صحبتهایی اعلام کرد که غیبت این دو ستاره درتور آسیایی به منظور رسیدن به اوج آمادگی برای شروع رقابتهاست. دالگلیش گفت:« استیون در حال حاضر مصدوم است و به همین دلیل است که با ما به چین سفر نکرده . او بعد از جراحی ای که در ماه مارس انجام داد، به خوبی روند بهبود را طی می کند. او راه کوتاهی تا بازگشت به روزهای اوج دارد. می دانم که افراد از اینکه جرارد با ما نیست ناامید و ناراحتند .ولی اگر او نتواند در اولین بازی لیگ برتر با ما باشد، بیش از اینها ناامید می شویم.به همین خاطر است که جرارد در خانه ماند تا به استراحت ادامه دهد تا شانس حضور او در اولین دیدار تیم در لیگ برتر افزایش یابد.»

مربی لیورپول ادامه داد:« په په رینا هم شرایط مشابهی دارد. او در ماه ژوئن عمل جراحی داشت . او هم در اوج آمادگی نبود. اکنون در خانه مانده و استراحت می کند و قطعا تا ابتدای فصل جدید آماده خواهد بود.»

 

ali_ali0917119

ali_ali0917119
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 458
محل سکونت : فارس
دسترسی سریع به انجمن ها