عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

نوري: نبايد مالديو را دست كم بگيريم

نوري: نبايد مالديو را دست كم بگيريم
سه شنبه 21 تیر 1390  08:24 ق.ظ

 

هافبک ملي‌پوش تيم فوتبال ايران گفت: بازيکنان تيم ملي هنوز به آمادگي صددرصد دست نيافته‌اند و براي هماهنگي بيشتر نياز به زمان داريم.


    پژمان نوري در خصوص اردوي تيم ملي فوتبال در اتريش عنوان کرد: تمرينات بسيار خوبي داشتيم و بازيکنان از هتل و امکانات اردو کاملا راضي بودند.
وي در پاسخ به اين سوال که آيا اتفاقات اردوي گذشته اتريش در اين اردو تکرار نشد، خاطرنشان کرد: در اردوي گذشته نيز اتفاقي رخ نداد. در اين اردو هم امکانات بسيار خوبي مهيا شده بود و هيچ مشکلي وجود نداشت.

بازيکن ملي‌پوش ايران در مورد حضور کي‌روش يادآور شد: تيم ملي هنوز به آمادگي صددرصد دست نيافته و تا زماني که به هماهنگي کامل دست يابيم فرصت نياز است. نيازي به تعريف و تمجيد از کي‌روش نيست. همه او را مي‌شناسند و مي‌دانند مربي بزرگي است. اميدوارم شرايط خوبي پيدا کنيم تا برابر مالديو از حيثيت فوتبال ايران دفاع کنيم.
وي افزود: فوتبال مالديو نيز رشد داشته، اما بايد فراموش نکنيم که پيروزي برابر مالديو حق فوتبال ايران و حق مردم است، هرچند که نبايد هيچ تيمي را دست کم بگيريم.

 

ali_ali0917119

ali_ali0917119
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 458
محل سکونت : فارس
دسترسی سریع به انجمن ها