عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

زمان ميهماني، انتقالي و تغييررشته دانشجويان در دانشگاه علمي كاربردي

زمان ميهماني، انتقالي و تغييررشته دانشجويان در دانشگاه علمي كاربردي
سه شنبه 21 تیر 1390  08:55 ق.ظ

زمان ميهمان شدن، انتقالي و تغيير رشته دانشجويان دانشگاه جامع علمي کاربردي در نيمسال اول تحصيلي 91-90 اعلام شد.

به گزارش ایسنا، علي صدر معاون سنجش و خدمات آموزشي دانشگاه جامع علمي کاربردي با اعلام اين خبر اظهار كرد: دانشجويان دور‌ه‌هاي ترمي جهت انتقال به شهر تهران مي‌بايست فرم تکميل شده مربوط را تا 13 مرداد‌ماه به شوراي آموزشي مرکز مبدا و دانشجويان دوره‌هاي ترمي و پودماني متقاضي ميهماني و انتقالي از شهرستان‌ها به يکديگر مي‌بايست فرم تکميل شده مربوط را تا 20 مردادماه به شوراي آموزشي مرکز مبدا تحويل دهند.

وي اظهار كرد: مراکز آموزشي موظفند پس از بررسي تقاضاهاي ارايه شده در شوراي آموزشي مرکز، نتايج بررسي تقاضاي انتقالي و ميهماني را حداکثر تا پايان زمان ثبت‌نام نيمسال اول تحصيلي90 به دانشجويان و مراکز ذيربط اعلام كنند.

صدر افزود: جمع‌آوري و ارسال فرم‌ها و مدارک توسط مرکز آموزشي مقصد به دبيرخانه شوراي آموزشي و کيمسيون موارد‌ خاص استان تا اول شهريور‌ماه و اعلام نتايج توسط شوراي آموزشي و کميسيون موارد‌خاص استان تا 24 شهريور‌ماه انجام مي‌شود.

معاون سنجش و خدمات آموزشي دانشگاه جامع علمي کاربردي در خاتمه تصريح كرد: ميهماني در دوره‌هاي ترمي در ترم اول تحصيلي و نيز انتقالي در دور‌ه‌هاي پودماني در پودمان اول تحصيل دانشجو امکان‌پذير نمي‌باشد.

sadali

sadali
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : اسفند 1387 
تعداد پست ها : 1403
محل سکونت : خراسان رضوی
دسترسی سریع به انجمن ها