عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تاسيس دانشگاه دخترانه در تمام استان‌ها

تاسيس دانشگاه دخترانه در تمام استان‌ها
سه شنبه 21 تیر 1390  08:57 ق.ظ

كامران دانشجو وزير علوم، تحقيقات و فناوري در حاشيه جلسه هيات دولت درباره موضوع تفكيك جنسيتي گفت: چيزي به نام تفكيك جنسيتي در برنامه‌هاي دولت وجود نداشته است و اين واژه اصلا مال ما نيست. در نامه رييس‌جمهور هم به اين موضوع با اين عنوان اشاره نشده است.

رييس‌جمهور تنها در نامه‌ي خود عنوان كرده است كه در برخي دانشگاه‌ها كه رشته و يا كلاس تك‌جنسيتي قرار است برپا شود، اين كار سطحي است و انجام ندهيد.

به گزارش ایسنا وي در ادامه اعلام كرد كه دولت در اين زمينه مصوبه شوراي عالي انقلاب فرهنگي را اجرا خواهد كرد.

دانشچجو همچنين خبرداد كه دولت در نظر دارد در تمام استان‌ها يك دانشگاه دخترانه تاسيس كند و همچنين در نظر دارد در طرح گسترش آموزش عالي، پرديس دختران و پرديس پسران ايجاد كند.

ويزر علوم در ادامه گفت‌وگوي خود با خبرنگاران اعلام كرد: با توافق وزارت مسكن و وزارت علوم مقرر شده است كه به همه‌ي دانشجويان متاهل دانشگاه‌هاي دولتي در مرحله اول بدون نوبت مسكن مهر اختصاص يابد.

وي گفت: دانشجويان متاهل مي‌توانند به دانشگاه خود اين درخواست را بدهند و با اولويت دانشجويان دكترا و در مرحله بعد فوق‌ليسانس و پس از آن ليسانس به اين دانشجويان مسكن مهر اختصاص خواهد يافت.

sadali

sadali
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : اسفند 1387 
تعداد پست ها : 1403
محل سکونت : خراسان رضوی
دسترسی سریع به انجمن ها