عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

کورینتیانس وتبس؛رویای رویاها

کورینتیانس وتبس؛رویای رویاها
سه شنبه 21 تیر 1390  11:13 ق.ظ

باشگاه کورینتیانس برزیل تایید کرد مذاکراتی را با مدیر برنامه های کارلوس تبس به منظور حضور قرضی در این تیم انجام داده است.
مهاجم آرژانتینی من سیتی بعد از 5 سال حضور در انگلیس قصد دارد برای نزدیک بودن به خانواده اش این کشور را ترک کند.
دو دختر و همسر تبس در بوینس آیرس زندگی می کنند و باشگاه کورینتیانس جایی که تبس بین سال های 2004 تا 2006 در آن حضور داشت قصد دارد بار دیگر این بازیکن را به امریکای جنوبی بازگرداند.
سیتی برای فروش تبس 56 میلیون یورو طلب کرده و با توجه به اینکه کورینتیانس توان پرداخت چنین رقمی را ندارد قصد دارد این بازیکن را به صورت قرضی به خدمت بگیرد.
دوئیلیو آلوس نایب رئیس باشگاه کورینتیانس می گوید:" قصد داریم تبس را به صورت قرضی به خدمت بگیریم. نمی توانیم او را بخریم چرا که قمیتی که مسئولان سیتی برای او تعیین کرده اند در توان هیچ باشگاه برزیلی نیست."
" همه می دانند تبس قصد دارد برای نزدیکی به خانواده اش به آمریکای جنوبی بازگردد و ما هم می توانیم از این فرصت استفاده کنیم. جذب تبس برای ما یک افتخار خواهد بود و هواداران را بی نهایت خوشحال خواهد کرد. امیدوارم بتوانیم با مدیر برنامه های او که رابطه خوبی با ما دارد به توافق برسیم."
تبس که در 76 بازی برای کورینتیانس 46 گل برای این تیم به ثمر رساند مورد توجه مسئولان رئال مادرید نیز قرار گرفته استو مسئولان رئال با ارائه پیشنهادی اعلام کرده اند حاضرند کریم بنزما، گونسالو ایگواین و مقداری پول را برای جذب تبس و کشاندن او به سانتیاگو برنابئو به من سیتی بپردازند.
'كيا جورابچيان' مشاور تبس دريافت اين پيشنهاد را تاييد كرد و گفت: كورينتيانس با ما در ارتباط بود و فعلا در حال بررسي احتمالات هستيم.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667
دسترسی سریع به انجمن ها