عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

سرمربي كاستاريكا:حريف آرژانتين نمي شديم

سرمربي كاستاريكا:حريف آرژانتين نمي شديم
سه شنبه 21 تیر 1390  11:19 ق.ظ

ريکاردو لاولپه پس از شکست سنگين مقابل آرژانتين به برتري حريف اذعان وپيروزي را به همتايش تبريک گفت.

‌تيم ملي فوتبال کاستاريکا در آخرين ديدار خود در مرحله‌ي گروهي رقابت‌هاي کوپا آمريکا با نتيجه‌ي 3 بر صفر مقابل ميزبان رقابت‌ها تن به شکست داد تا براي صعود به مرحله‌ي يک چهارم نهايي کارش به اما و اگر کشيده شود.

ريکاردو لاولپه سرمربي کاستاريکا در پايان اين ديدار عنوان کرد: تيم ما حريف آرژانتين نبود. مقابل آنها به هيچ وجه نتوانستيم توپ و ميدان را در اختيار بگيريم و نتيجه‌اش هم اين شد که در پايان 3 گل خورديم و البته‌گل‌هاي زيادي هم نخورديم.

وي ادامه داد: در نبردهاي تن به تن نتوانستيم آرژانتين را شکست بدهيم. وقتي توپ را در اختيار نداشتيم مجبور بوديم فقط دفاع کنيم و اداره‌ي بازي به مدت 90 دقيقه به اين صورت آن هم مقابل تيمي با کيفيت مانند آرژانتين کار آساني نيست.

لاولپه که در جام جهاني 2006 آلمان هدايت تيم ملي مکزيک را بر عهده داشت با قبول بازي ضعيف شاگردانش اظهار کرد: امروز راه را اشتباه رفتيم. ما امروز پينگ پنگ بازي کرديم چرا که همين که توپ به دست ما مي رسيد آن را به حريف مي داديم و منتظر مي شديم که به ما حمله کند.

سرمربي کاستاريکا با ابراز رضايت ازنتايج کلي تيمش گفت: شايد پيش از آغاز رقابت‌ها گمان مي شد که ما در هر سه بازي به همين شکل بازي را واگذار کنيم، اما حالا نتيجه‌ي بهتري گرفته ايم. يک بازي را يک بر صفر باخته‌ايم و يک برد دو بر صفر هم داريم.

لاولپه در پايان با مدعي خواندن آرژانتين گفت: آنها بازي بسيار خوب و هماهنگي را به نمايش گذاشتند و به نظر من يکي از مدعيان اصلي قهرماني در اين دوره از رقابت‌ها هستند.

تيم ملي فوتبال کاستاريکا با سه امتيازي که از سه بازي خود به دست آورد در مکان سوم گروه قرار گرفت و حالا بايد براي صعود چشم به نتايج ساير گروه و وضعيت تيم‌هاي سوم دو گروه ديگر داشته باشد.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667
دسترسی سریع به انجمن ها