عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

قلعه‌نويي:نگفته‌ام رنگ پيراهن تيم بايد عوض شود

قلعه‌نويي:نگفته‌ام رنگ پيراهن تيم بايد عوض شود
سه شنبه 21 تیر 1390  11:20 ق.ظ

 

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز با ابراز تاسف براي بعضي‌ها که مي‌گويند وي خواسته رنگ پيراهن اين تيم عوض شود‌، گفت: من به آرمان‌هاي افراد و باشگاه‌ها احترام مي‌گذارم و آرمان تراکتورسازي و رنگ پيراهن آن معلوم است.


    امیر قلعه‌نویی در گفتگویی در مورد مطالب مطرح شده از سوی وی برای تغییر رنگ پیراهن تیم تراکتورسازی تبریز گفت: متاسفانه بیان این مسئله شیطنت برخی از دوستان است زیرا قبلا توضیح دادم و الان هم می‌گویم به آرمان‌های افراد و باشگاه‌ها احترام می‌گذارم و آرمان تراکتورسازی و رنگ پیراهن آن معلوم است. به همین دلیل برای بعضی‌ها که از روی شیطنت می‌گویند قلعه‌نویی گفته رنگ پیراهن باید عوض شود‌، متاسفم.

وی در مورد وضعیت تیم فوتبال تراکتورسازی هم تاکید کرد: وضعیت تیم از هر نظر خوب است و در این مدت بازیکنان خوبی هم جذب کرده‌ایم. محل اسکان و برگزاری تمرینات تیم در ترکیه هم بسیار خوب است و همه تلاش می‌کنیم به اهداف‌مان برسیم.

سرمربی تیم تراکتورسازی با تشکر از مدیرعامل و سایر مسئولان این باشگاه اظهار داشت: الان این مسئله که باید در ارتفاعات تمرین کرد، منسوخ شده و متخصصان بدنسازی نیز روی این مسئله تاکید دارند. با توجه به اینکه ما دو هفته قبل از بازی‌ها به تبریز برمی‌گردیم، موضوع تطبیق بازیکنان با شرایط تبریز نیز طبیعی خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه تنها در مورد تیم خودش صحبت می‌کند، اضافه کرد: تیم خوبی بسته‌ایم و خوب تمرین می‌‎کنیم، نفرات خوبی هم جذب کردیم و تصمیم داریم چند بازی تدارکاتی پیش از ‌آغاز لیگ انجام دهیم تا عیار تیم بدست بیاید. من به آینده تراکتور امیدوارم و انگیزه‌ای که در نفرات تیم می‌بینم آینده خوبی را نوید می‌دهد.

قلعه‌نویی در مورد قرعه‌کشی مسابقات لیگ هم خاطرنشان کرد: بازی آسانی نداریم و به نظر من 34 بازی و فینال در پیش داریم. من به همه حریفان احترام می‌گذارم و اگر هر مسابقه‌ای را آسان بدانیم، برای ما مشکل‌ساز می‌شود زیرا همه کار در حال آماده‌سازی برای حضور موفق در لیگ هستند.

وی با بیان اینکه بعد از پایان این اردو با تیم‌های ملوان و سایپا بازی تدارکاتی انجام می‌دهد، در این خصوص افزود: البته تراکتورسازی چند امتیاز خوب دارد، بخصوص هواداران، که پشتیبانی آنها برای تیم ما کمک خوبی خواهد بود ولی چه در داخل تبریز و چه در خارج تبریز بازی‌های سختی خواهیم داشت.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با تاکید بر اینکه ما بر اساس برنامه‌ریزی تمرینات آماده‌سازی را پیگیری می‌کند تا پیش از آغاز مسابقات به شرایط مدنظرمان دست یابیم، گفت: قطعا اگر هواداران در تمرینات تیم حضور یابند، موجب پشتگرمی تیم شده زیرا هواداران تراکتور امتیاز مهمی برای تیم هستند.
 

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر

پاسخ به:قلعه‌نويي:نگفته‌ام رنگ پيراهن تيم بايد عوض شود
جمعه 24 تیر 1390  03:38 ب.ظ

چه حرفهای خنده داری می شنویم مگه امکان داره رنگ پیراهن تراکتور که رنگ خون ماست عوض بشه.من طرفدار سر سخت تراکتور هستم چون ترکم

qedarm

qedarm
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 940
محل سکونت : زنجان
دسترسی سریع به انجمن ها