عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اخبار كوتاه از كشتي

اخبار كوتاه از كشتي
سه شنبه 21 تیر 1390  12:29 ب.ظ

مرحله جديد اردوي تيم ملي كشتي فرنگي به منظور شركت در رقابت‌هاي جهاني و گزينشي المپيك از روز 25 تيرماه در مجموعه انقلاب آغاز مي‌شود.
اخبار كوتاه از كشتي

به گزارش روز سه شنبه فدراسيون كشتي، اين اردو كه پيش از اين قرار بود تا روز 8 مردادماه دنبال شود تا روز 12 مردادماه در اين مجموعه ادامه خواهد داشت.


فرنگي‌كاران پس از اين اردو با تعدادي از كشتي‌گيران موردنظر كادر فني شامل كشتي‌گيران با تجربه و جوان راهي جام 'پيت لاسينسكي' لهستان مي‌شوند.رقابت‌هاي جام پيت لاسينسكي لهستان روزهاي 14 تا 16 مردادماه در شهر 'رادوم' برگزار مي‌شود.


رقابت‌هاي كشتي قهرماني جهان و گزينشي المپيك لندن روزهاي 20 تا 27 شهريورماه در شهر استانبول تركيه برگزار خواهد شد.


***********


آزادكاران جوان تمرينات خود را در خانه كشتي دنبال مي‌كنندمرحله پاياني اردوي تيم كشتي آزاد جوانان براي شركت در رقابت‌هاي جهاني روماني از روز 18 تيرماه در خانه كشتي برگزار مي‌شود.با تصميم عليرضا رضايي سرمربي تيم كشتي آزاد جوانان تمرينات اردونشينان در اين مرحله از اردو تنها عصرها برگزار مي‌شود.


آزادكاران كه عصر دوشنبه تمرينات كشتي را زيرنظر مربيان تيم ملي برگزار كردند عصر امروز تمرينات دووميداني را در برنامه دارند و عصر چهارشنبه و جمعه به ترتيب مرور فن و تمرين مسابقه‌اي را برگزار مي‌كنند.اين تمرينات تا روز 5 مردادماه زمان اعزام به رقابت‌هاي جهاني در محل خانه كشتي دنبال مي‌شود.


رقابت هاي كشتي آزاد قهرماني جوانان جهان روزهاي 8 و 9 مردادماه در شهر بخارست روماني برگزار مي‌شود.


***************


كلاس هماهنگي مدرسان انستيتو كشتي آغاز شدكلاس هماهنگي مدرسان انستيتو كشتي ايران از روز گذشته در آكادمي ملي المپيك آغاز شد. براي حضور در اين دوره كه مسائل فني در آن با مديريت و اجراء مسئولان انستيتو كشتي ايران به بحث گذاشته مي‌شود از 32 مدرس كشتي آزاد و فرنگي مركز علمي و تحقيقاتي كشتي ايران دعوت شده است.


اين دوره با حضور قهرمان جهان و المپيك و مربيان سرشناس تا روز پنج‌شنبه 23 تيرماه صبح و عصر در سالن‌هاي مختلف آكادمي ملي المپيك مجموعه انقلاب برگزار مي‌شود.اين اولين بار است كه چنين كارگاه هماهنگي در حال برگزاري است.


***************


تمرين فرنگي‌كاران جوان همچنان ادامه داردمرحله جديد اردوي تيم كشتي فرنگي جوانان به منظور شركت در رقابت‌هاي جهاني روماني از روز 16 تيرماه در محل خانه كشتي تهران آغاز شده است.اين تمرينات تا زمان اعزام به رقابت‌هاي جهاني در اوايل مردادماه دنبال مي‌شود و كشتي‌گيران در ادامه تمرينات خود ديروز صبح و عصر يك تمرين كشتي سنگين را برگزار كردند.


فرنگي‌كاران جوان در ادامه تمرينات خود عصر امروز تمرين كش و طناب را در برنامه دارند و چهارشنبه صبح كوه‌پيمايي مي‌كنند.


رقابت‌هاي كشتي فرنگي قهرماني جوانان جهان روزهاي 4 و 5 مردادماه در شهر بخارست روماني برگزار مي‌شود. تيم ايران سال گذشته در اين رقابت‌ها به مقام سوم رسيد.


***********


رضايت سرمربي تيم ملي كشتي آزاد از شرايط اردوي خرم آبادآزادكاران حاضر در اردوي تيم ملي عصر روز گذشته تمرين كشتي را در سالن شهيد صالحي راد خرم آباد برگزار مي كنند كه غلامرضا محمدي سرمربي تيم ملي كشتي آزاد با ابراز رضايت از شرايط اردويي اظهار داشت: اين اردو كه براي ايجاد تنوع اردويي در خرم‌آباد در حال پيگيري است تا روز 27 تيرماه ادامه خواهد داشت.


آزادكاران كه از روز جمعه تمرينات خود را براي شركت در رقابت‌هاي جهاني و گزينشي المپيك لندن در خرم‌آباد پيگيري مي‌كنند ديروز به تمرينات بدنسازي پرداختند و صبح امروز استراحت كردند. مرحله بعدي اردو پس از چند روز استراحت از سر گرفته مي‌شود.


رقابتهاي كشتي قهرماني جهان و گزينشي المپيك لندن روزهاي 20 تا 27 شهريورماه در شهر استانبول تركيه برگزار خواهد شد.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها