عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

صادقي: چمنيان را به پرسپوليس نمي‌دهيم

صادقي: چمنيان را به پرسپوليس نمي‌دهيم
سه شنبه 21 تیر 1390  12:37 ب.ظ

خبرگزراي فارس: قائم مقام باشگاه شهرداري ياسوج گفت: فرصتي تا آغاز ليگ دسته اول باقي نمانده و پاسخ ما به درخواست پرسپوليس براي حضور چمنيان، منفي است.

حميد صادقي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبري فارس «توانا» در مورد شرايط شهرداري ياسوج براي رقابت‌هاي فصل آينده ليگ دسته اول گفت: قصد داريم براي فصل جديد تيم را براي صعود به ليگ برتر ببنديم. سال گذشته نيز با بدشانسي از اين امر محروم شديم.

وي ادامه داد: براي رسيدن به هدفمان دنبال بازيكن هستيم تا با نظر عباس چمنيان كه به عنوان سرمربي كارش را رسما از روز گذشته آغاز كرد، تيم قدرتمندي را براي حضور در رقابت‌هاي سال آينده آماده كنيم، چرا كه امسال مطمئناً شرايط سخت‌تر از سال گذشته خواهد بود.

صادقي تأكيد كرد: در انتخابات اخير هيئت رئيسه رحمت‌الله تيموري‌فرد به عنوان مديرعامل باشگاه شهرداري ياسوج به جاي بهرامي انتخاب شد.

وي در ادامه در مورد پيشنهاد باشگاه پرسپوليس به چمنيان گفت: چمنيان مربي خوب و بادانشي است و اگر شرايط كار برايش فراهم باشد حرف‌هاي زيادي براي گفتن خواهد داشت.

قائم مقام تيم دسته اولي شهرداري ياسوج در پاسخ به اين سؤال كه اجازه حضور در پرسپوليس را به سرمربي تيمشان خواهند داد يا خير، به فارس گفت: اگر آنها اجازه دهند جواب ما خير است. ديگر فرصتي تا آغاز رقابت‌هاي ليگ دسته اول باقي نمانده و در اين صورت پيدا كردن جايگزين سخت خواهد بود.

وي در مورد اينكه آيا در اين ميان بحث مالي وجود دارد، اظهار داشت: تا امروز باشگاه پرسپوليس با ما مذاكره‌اي نداشته است. چمنيان هم گفته مي‌خواهد در تيمي باشد كه تأثيرگذار باشد. البته از اينكه مذاكرات پرسپوليسي‌ها با اين مربي تا چه اندازه است و آيا اين مربي را قطعاً مي‌خواهند يا خير بي‌اطلاع هستم. من به شخصه اين اجازه را به او نمي‌دهم.

صادقي يادآور شد: چمنيان آدم متعهدي است و اگر حرفي بزند آن را زير پا نخواهد گذاشت. من هم فكر نمي‌كنم به اين راحتي او را از دست بدهيم.
انتهاي پيام/ا

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933
دسترسی سریع به انجمن ها