عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

قلعه‌نويي: در مورد رنگ پيراهن تراكتورسازي شيطنت كردند

قلعه‌نويي: در مورد رنگ پيراهن تراكتورسازي شيطنت كردند
سه شنبه 21 تیر 1390  12:38 ب.ظ

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي گفت: بعضي‌ها در مورد رنگ پيراهن و تغيير آن شيطنت كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس، امير قلعه نويي در گفت و گو با سايت باشگاه تراكتورسازي صحبت هاي زير را انجام داده است:

* از شرايط تراكتورسازي بگوييد؟

قبل از هر چيز لازم است بگويم كه بعضي از دوستان در مورد رنگ پيراهن تراكتورسازي شيطنت مي كنند. من قبلا توضيح داده ام و الان هم مي گويم كه به آرمان هاي افراد و باشگاه ها احترام مي گذارم و آرمان تراكتورسازي و رنگ پيراهن آن معلوم است. بنابراين من براي بعضي ها كه از روي شيطنت مي گويند قلعه نويي گفته رنگ پيراهن بايد عوض شود متاسفم. در مورد كليت تيم همه چيز خوب است و بازيكنان خوبي جذب كرده ايم. تمرينات خوبي مي كنيم. در مورد اردو هم همه چيز خوب است، محل اسكان، محل تمرين،نظم و انضباط خوبي داريم. هدف ها مشخص است و همه تلاش مي كنيم به اهداف مان برسيم. همه چيز خوب است و جا دارد كه از آقاي جعفري مديرعامل و ساير مسئولين باشگاه تشكر كنيم كه اين شرايط را براي تيم مهيا كرده اند.

*با توجه به اينكه محل اردو در ساحل درياي مرمره، هم سطح درياست در آمادگي تيم چقدر موثر است؟

اكنون اين مسئله كه بايد در ارتفاعات تمرين كرد منسوخ شده و متخصصين بدنسازي نيز روي اين تاكيد دارند. با توجه به اينكه ما دو هفته قبل از بازي ها به تبريز برمي گرديم موضوع تطبيق بازيكنان با شرايط تبريز نيز طبيعي خواهد بود.

* فكر مي‌كنيد در نقل و انتقالات به خواسته‌هايتان رسيده‌ايد؟

تيم خوبي بسته ايم. خوب تمرين مي كنيم. نفرات خوب هستند و تصميم داريم چند بازي تداركاتي قبل از بازي ها انجام دهيم تا عيار تيم بدست بيايد. من به آينده تراكتورسازي اميدوارم و انگيزه اي در آنها مي بينم آينده خوبي را نويد مي دهد.

*در مورد بازي هاي تراكتورسازي كه قرعه كشي ها انجام شده و جدول مشخص است چه نظري داريد؟

ما بازي آساني نداريم و به نظر من 34 تا بازي تا فينال در پيش داريم و به همه حريفان هم احترام قائليم اگر بازي را سهل بگيريم براي ما مشكل ساز خواهد شد چرا كه همه دارند كار و تلاش مي كنند. منتها ما چند تا امتياز خوب داريم به خصوص هواداران، كه پشتيباني هواداران براي ما كمك خوبي خواهد بود ولي چه در داخل تبريز و چه در خارج تبريز بازي هاي سختي خواهيم داشت.

* تا شروع ليگ تيم به چند درصد از آمادگي خواهد رسيد؟

ما بر اساس برنامه ريزي حركت مي كنيم. در اردو به آمادگي مناسبي مي رسيم و بعد از اردو مي خواهيم با ملوان و سايپا بازي تداركاتي انجام دهيم.

انتهاي پيام/

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933
دسترسی سریع به انجمن ها