عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

معلومات: نظر جيرو بود كه به اردوي تيم ملي جودو دعوت شوم

معلومات: نظر جيرو بود كه به اردوي تيم ملي جودو دعوت شوم
سه شنبه 21 تیر 1390  12:45 ب.ظ

خبرگزاري فارس: جودوكار وزن 73- كيلوگرم ايران گفت: درست است كه خيلي‌ها به باخت‌هاي من انتقاد دارند؛ اما نظر جيرو بود كه به اردوهاي تيم ملي دعوت شوم.

علي معلومات در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: او در جريان اردوها و مسابقات گرنداسلم و جام جهاني برزيل حضور داشت و به خوبي عملكرد مرا ديد، حتماً ويژگي در من وجود دارد كه دوباره به اردوي تيم ملي دعوتم كرده است.
وي افزود: همه ما در برزيل شرايط يكساني داشتيم، شايد مدال برنزي كه در مسابقات آسيايي كسب كردم نيز در اين ميان تاثير داشته باشد. در مسابقات برزيل حتي به لباسم كه كمي كمرنگ شده بود، ايراد گرفتند؛ آنها هر روز يك قانون جديد مي‌گذارند.
معلومات يادآور شد: در آنجا حريف روس از تاتامي بيرون رفته بود؛ اما به او امتياز دادند.من تمام تلاش خود را مي‌كنم اما به خاطر كوچكترين اشتباه تن به شكست مي‌دهم. اميدوارم با آمدن اين مربي ايتاليايي اين مشكلات جزئي به حداقل برسد.
جودوكار وزن 73- كيلوگرم ايران با اشاره به اينكه براي اولين بار است در المپيك ارتش‌هاي جهان شركت مي‌كند، تصريح كرد: آنطور كه شنيده‌ام سطح اين رقابت‌ها مثل مسابقات جهاني است؛ اما متاسفانه در رده‌بندي جهاني محسوب نمي‌شود. چون كسب مدال در اين ميدان براي ايران مهم است، نمي‌توان آن را تداركي براي مسابقات جهاني دانست.
وي درباره مصدوميت خود گفت: در جريان تمرينات از ناحيه دست مصدوم شدم، در برزيل دكتر تيم مداواي آن را انجام مي‌دهد. من نمي‌خواستم بروم؛ اما چون نام مرا اعلام كرده بودند، نمي‌توانستند شخص ديگري را جايگزين كنند.
معلومات افزود: در آنجا يك بار ديگر حريفان را براي مسابقات جهاني آناليز مي‌كنم، اگر بتوانم در پاريس(ميزبان مسابقات جهاني) جزو 5 نفر اول قرار گيرم سهميه را خواهم گرفت. ما نياز به تورنمنت و اردوهاي مشترك زيادي داريم تا روي مشكلات خود كار كنيم.
وي در پاسخ به علت دعوت زكريا مرادي در وزن 73- كيلوگرم گفت: قرار بود در هر وزن 2 نفر دعوت شود، جيرو عملكرد او را در اردوها ديده است. مابقي نفرات تيم نيز بعد از مسابقات كشوري دعوت مي‌شوند.
انتهاي پيام/م

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933
دسترسی سریع به انجمن ها