عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

مهماندوست: تكواندوي ايران را به 120 هزار پوند انگليس ترجيح مي‌دهم

مهماندوست: تكواندوي ايران را به 120 هزار پوند انگليس ترجيح مي‌دهم
سه شنبه 21 تیر 1390  12:46 ب.ظ

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي تكواندوي ايران گفت: انگليسي‌ها براي المپيك لندن مبلغ 120 هزار يورو به من پيشنهاد دادند؛ اما من عاشق ايران و ايراني هستم.

رضا مهماندوست در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: خيلي وقت است كه آنها به من پيشنهاد سرمربيگري تيم ملي خود را داده‌اند؛ اما جوابي نداده‌ام. فقط اين كشور نيست تايوان نيز دوباره خواستار حضور من در تيم ملي خود شده است.
وي ادامه داد: آنها در پيشنهاد خود آورده‌اند كه با بيشترين پول و بهترين امكانات حاضر با عقد قرارداد با من هستند؛ اما قبول نكردم. من در اين سال‌ها براي تكواندوي ايران زحمت كشيده‌ام و حالا مي‌خواهم در المپيك لندن نتيجه آن را برداشت كنم.
سرمربي تيم ملي تكواندو خاطرنشان ساخت: ناظر كميته ملي المپيك اعلام كرده كه قرار است حقوق من و مربيان ديگري مثل بنا به 3 تا 5 ميليون تومان برسد. اكنون سالي 20 تا 25 ميليون تومان دريافت مي‌كنم كه در آن صورت 2 برابر خواهد شد.من عاشق ايران و ايراني هستم.
وي افزود: من 4 - 5 سال پيش در تايوان ماهانه 5 هزار دلار دريافت مي‌كردم و تمامي امكانات رفاهي را نيز در اختيار داشتم. آنها به خوبي اهميت مدال طلاي المپيك را درك مي كنند و حاضرند كه براي رسيدن به اين مهم ميليون‌ها دلار هزينه كنند.
مهماندوست با اشاره به اينكه نمي‌داند ديگر بايد چه افتخاري را براي ايران كسب كند، يادآور شد: بعد از قهرماني جهان، در مسابقات سهميه المپيك مي‌توانستيم 2 مدال طلا كسب كنيم. به كرمي به دليل مصدوميت اجازه ندادم تا در فينال شركت كند و حق معتمد نيز قهرماني بود.
وي افزود: او يك ضربه فيليپيني زد كه 3 امتياز داشت؛ اما داور فقط يك امتياز به او داد، حتي به اين مسئله اعتراض كردم و پيشنهاد دادم به جاي اين داوران از كارافتاده از چند تن از قهرمانان سابق جهان و المپيك استفاده كنند. در پومسه داور بايد متخصص باشد؛ اما در كيوروگي(مبارزه) از افراد پير استفاده مي‌شود.
سرمربي تيم ملي با بيان اينكه قولي براي كسب مدال طلاي المپيك نمي‌دهد، گفت: از اين پس برنامه‌هاي ما به حمايت‌هاي كميته ملي المپيك و وزارت ورزش بستگي دارد. قبل از اعزام به بازي‌هاي گوانگجو سازمان مبلغ 5 ميليون تومان به ما پاداش داد و بعد فهميديم كه از بودجه فدراسيون بوده است.
وي تاكيد كرد: در اين مدت پولادگر هرحمايتي كه لازم بوده از تكواندو كرده است، او بعد از مسابقات جهاني نيز با برگزاري مراسمي از تكواندوكاران تقدير كرد. ديگر كميته ملي المپيك و وزارت ورزش بايد اهميت طلاي المپيك را درك كنند.
مهماندوست در پايان از عدم پرداخت حقوقش از سوي صندوق حمايت از ورزشكاران خبر داد و گفت: آنها تا ارديبهشت حقوق‌ها را پرداخت كردند اما 2 ماه است كه مبلغي را نداده‌اند. قرار است مبلغ جديد حقوق مربيان از فرودين سال 90 توسط كميته المپيك پرداخت شود؛ البته بعيد مي‌دانم، فقط اميدوارم كه آن را اجرا كنند.
انتهاي پيام/م

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933
دسترسی سریع به انجمن ها