عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

عموزاده: اگر كاراته ايران پول ندارد، تيمش را اعزام نكند

عموزاده: اگر كاراته ايران پول ندارد، تيمش را اعزام نكند
سه شنبه 21 تیر 1390  12:47 ب.ظ

خبرگزاري فارس: كاپيتان اسبق تيم ملي كاراته ايران گفت: اگر سازمان ورزش پول نمي‌دهد و فدراسيون مشكل دارد، اصلاً تيمي را به مسابقات اعزام نكند تا مسائل كمپ يونان تكرار نشود.

مهدي عموزاده كه به عنوان سرمربي تيم ملي امارات در كمپ آزاد يونان حضور داشت، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: من در آنجا مدام كنار تيم ايران بودم و شرايط آنها را از نزديك مشاهده كردم.
وي افزود: به نظرم عملكرد تيم ايران بد نبود، به خصوص در رده سني نوجوانان كه براي اولين بار در يك ميدان خارجي به روي تاتامي مي‌رفتند. اين تيم مي‌تواند در سطح آسيا مثل دوره گذشته موفق عمل كند.
كاپيتان اسبق تيم ملي كاراته تصريح كرد: دوره قبل در كمپ يونان حضور نداشتم؛ اما امسال مسابقات در رده سني جوانان و نوجوانان سطح خوبي داشت و تيم‌هايي مثل مصر، ايران و آلمان قدرتمند بودند؛ اما بايد دانست كه سطح مسابقات جهاني مالزي به مراتب از اين بالاتر خواهد بود.

عموزاده با اشاره به اينكه ملي‌پوشان و كادر فني ايران مشكلي نداشتند، گفت: اما يك نفر بالاي سر تيم نبود كه به آنها آب و غذا بدهد، درست است كه اين مسائل به من ارتباطي ندارد؛ اما واقعاً از ديدن اين صحنه‌ها ناراحت مي‌شوم. به نظر مي‌رسيد كه سرپرست از تيم ايران فرار مي‌كند.
وي افزود: اينكه مربي مجبور باشد حتي خود ثبت نام كاراته كاران را انجام دهد، كار درستي نيست. اين مسائل در روحيه تيم تاثير مستقيم دارد. اكنون در كاراته ايران چيزهايي را مي‌بينيم كه ساليان سال اتفاق نيافتاده بود. اگر سازمان به آنها پول نمي‌دهد اصلاً تيمي اعزام نشود، چون اينگونه رفتارها به حيثيت كاراته ايران لطمه مي‌زند.
سرمربي تيم ملي امارات يادآور شد: تا آنجا كه من مي‌دانم مربيان از روي عشق و علاقه كار مي‌كنند و هنوز حقوقي نگرفته اند. اميدوارم تيم ايران با روحيه و حمايتي خوب در مسابقات آسيايي شركت كند.

وي درباره حضور رئيس فدراسيون كاراته در امارات افزود: پناهي به يونان نيامده بود. او معمولاً قبل از آمدن به امارات با من تماس مي‌گيرد؛ اما اين بار هيچ تماسي نداشت. از ساير دوستانم نيز درباره حضور ايشان پرس و جو كردم، هيچ‌كس از او خبري ندارد.
انتهاي پيام/خ

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933
دسترسی سریع به انجمن ها