عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

فولاد ماهان اصفهان وارد ليگ برتر بسكتبال شد

فولاد ماهان اصفهان وارد ليگ برتر بسكتبال شد
سه شنبه 21 تیر 1390  12:52 ب.ظ

خبرگزاري فارس: باشگاه فولاد ماهان اصفهان در فصل آينده ليگ برتر بسكتبال تيم‌داري خواهد كرد.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، بر اساس تصميم هيئت مديره باشگاه فولاد ماهان اصفهان تيم بسكتبال اين باشگاه تاسيس و در فصل آينده ليگ برتر شركت خواهد كرد.

فيروز ريخته گران، مديرعامل باشگاه فولاد ماهان در اين باره اظهار داشت: با ورود ماهان به رشته فوتسال تحولي عظيم در اين رشته ايجاد شد و بر همين اساس تصميم گرفتيم كه اين باشگاه در رشته بسكتبال نيز تيم‌داري كند.
وي تصريح كرد: پيش از اين قرار بود كه در واليبال هم نماينده‌اي داشته باشيم كه به دليل ورود گيتي پسند به اين رشته از تيم‌داري در آن صرفه نظر كرديم، زيرا اعتقادي به رقابت كاذب با اين باشگاه نداريم.

مديرعامل باشگاه فولادماهان افزود: با توافقاتي كه صورت گرفت و با رايزني‌هايي كه ميان باشگاه و هيئت بسكتبال استان انجام شد قرار شد تيم بسكتبال فولادماهان با نام تينا (يكي از كارخانه‌هاي وابسته به گروه صنعتي ماهان) در رقابت‌هاي ليگ ‌برتر بسكتبال در هر دو بخش مردان و زنان شركت كند كه هدايت تيم بسكتبال مردان بر عهده محسن صادق‌زاده (رئيس كنوني هيئت بسكتبال استان اصفهان) خواهد بود.
باشگاه فولادماهان در فصل جاري رقابت‌هاي بسكتبال در تمام رده هاي سني و در هر دو بخش مردان و زنان تيم‌داري خواهد كرد.
انتهاي پيام/م

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها