عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

فعالیت بیش از 11 هزار نفر جانباز جنگ تحمیلی در صنعت نفت

فعالیت بیش از 11 هزار نفر جانباز جنگ تحمیلی در صنعت نفت
سه شنبه 21 تیر 1390  03:49 ب.ظ

1000 فرزند شهید و جانباز در صنعت نفت استخدام شدند
از سال 1384 تا 1387 در مجموعه صنعت نفت 1000 فرزند شهید و جانباز (35 درصد) استخدام شده است.
به گزارش خبرنگار شانا، رئیس ستاد امور ایثارگران صنعت نفت در دیدار با اعضای ستاد امور ایثارگران صنعت نفت که روز گذشته (دوشنبه 20 تیر) با حضور مهندس علی آبادی، سرپرست وزارت نفت انجام شد، گفت: صنعت نفت یک هزار و 17 شهید را به انقلاب اسلامی تقدیم کرده است که در راس آنها شهید تندگویان که دایرة‌المعارف ایثارگری است، قرار دارد.
فرهاد بهروزی افزود: هم اکنون 11 هزار و 261 نفر جانباز در مجموعه صنعت نفت مشغول به فعالیت هستند که 12 نفر آنها را خانم‌ها تشکیل می‌دهند.
وی با بیان اینکه در دولت‌های نهم و دهم با رویکرد ارزشی دکتر احمدی‌نژاد، توجه ویژه‌ای به ایثارگران شده است، افزود: همزمان نیز از سال 84 حمایت از فرزندان و خانواده های ایثارگران در صنعت نفت پیشرفت خوبی داشت و  از سال 1385 با حضور پر رنگ جانبازان حرکت جدیدی در ستاد امور ایثارگران صنعت نفت شکل گرفت.
رئیس ستاد امور ایثارگران صنعت نفت افزود: در سال 1387 برای نخستین بار در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، غرفه شهدا و ایثارگران ایجاد شد که حضور دکتر احمدی نژاد، رئیس‌جمهوری در این غرفه نقطه عطفی در امور ایثارگران صنعت نفت بود.
بهروزی گفت: در سال 1384 تا 1387 در مجموعه صنعت نفت 1000 فرزند شهید و جانباز (35 درصد) استخدام شده است.
جمعی از ایثارگران حاضر در این جلسه نیز گفتند: امور ایثارگران وزارت نفت از نظر فعالیت و خدمات به ایثارگران در دو سال گذشته در رتبه نخست قرار دارد.
ایثارگران حاضر در این جلسه مهم‌ترین دغدغه کنونی ایثارگران را انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل‌های بعدی اعلام کردند.


پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

ahmadfeiz

ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها