عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

فرگوسن:نصري نمي خواهد به منچستريونايتد بيايد

سه شنبه 21 تیر 1390  03:51 ب.ظ

تهران - سر الكس فرگوسن گفت: سمير نصري عزم خود را براي ترك آرسنال جزم كرده ولي نمي خواهد به منچستريونايتد بيايد.

به گزارش ساكرنيوز، منچستريونايتد پيشنهاد 20 ميليون پوندي براي جذب هافبك فرانسوي آرسنال داده است ولي فرگوسن گفت، احتمالا او به باشگاهي غير از منچستريونايتد خواهد رفت.

سرمربي منچستريونايتد افزود:فكر نمي كنم به باشگاه ما بيايد. تنها چيزي كه مي توانم به شما بگويم همين است. فكر مي كنم با باشگاه ديگر توافق كرده است.

بحث پيوستن نصري به منچسترسيتي نيز در رسانه هاي انگليسي مطرح است. او در حال حاضر همراه با آرسنال به تور آسيايي رفته و آرسن ونگر سرمربي اين تيم هم گفته است مي خواهد اين بازيكن فرانسوي را تا پايان قراردادش كه سال آينده خواهد بود در اين باشگاه نگهدارد.

فرگوسن در اين باره گفت: اين تصميم او است. به هر حال او مربي تيم است و بر سر تصميم خود هم ايستاده است كه به نظر من كار شجاعانه اي است. نمي دانم مديران آرسنال هم همين عقيده دارند يا نه، بعيد مي دانم. شايد نصري مجبور شود در آرسنال بماند.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933
دسترسی سریع به انجمن ها