عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

مدير ايراني برنامه هاي مسعود اوزيل بركنار شد

مدير ايراني برنامه هاي مسعود اوزيل بركنار شد
سه شنبه 21 تیر 1390  03:55 ب.ظ

برلين - مصطفي اوزيل پدرمسعود اوزيل فوتباليست مشهورآلماني تيم فوتبال رئال مادريد، رضا فاضلي را از مديريت برنامه هاي پسرش بركنار كرد.
مدير ايراني برنامه هاي  مسعود اوزيل بركنار شد

به گزارش ايرنا، مصطفي اوزيل اعلام كرده است كه از اين به بعد خود مشاوره و مديريت برنامه هاي پسرش را برعهده مي گيرد.

به نوشته رسانه هاي آلمان، با اينكه مسعود اوزيل از نظر ورزشي موفق است، ولي كشمكش هايي در پشت صحنه فعاليت هاي ورزشي وي در جريان است.

مصطفي اوزيل 43 ساله روز شنبه گذشته قرارداد مشاوره اوزيل با فاضلي را لغو كرده است.

فاضلي از17سالگي مشاوره ومديريت برنامه هاي اوزيل را برعهده داشت وسال پيش نيز در انتقال اوزيل از وردربرمن به رئال مادريد نقش داشت.

مصطفي اوزيل با اشاره به اينكه هميشه در تصميم گيري هاي مهم پسرش نقش داشته است، گفت: مي خواهم اين نقش را ادامه دهم.

پدر اوزيل در مذاكرت فاضلي با شالكه در زمان حضور مسعود در اين تيم در سال هاي 2005و 2006 نيز مشاركت داشت.

فاضلي درواكنش به اين تصميم پدر اوزيل آن راغافگيركننده خواند وگفت: اين اقدام ضربه بزرگي به من زد، ولي من و اوزيل بايد قبول كنيم كه مصطفي قصد ادامه كارها را به تنهايي دارد.

به نظر مي رسد، از دست دادن وي براي اوزيل ضربه بزرگي باشد.

فاضلي چندي پيش 'نوري شاهين' و 'حميد التين توپ' را از دورتموند و بايرن مونيخ به رئال مادريد منتقل كرد.

با اينكه مصطفي اوزيل مجوز مشاوره ندارد، ولي به سبب مقررات فيفا اقوام بازيكنان مي توانند بدون مجوز به عنوان مشاور در كنار آنان باشند.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933
دسترسی سریع به انجمن ها