عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رضازاده: توجه به رده هاي سني پايه آينده وزنه برداري را تضمين مي كند

رضازاده: توجه به رده هاي سني پايه آينده وزنه برداري را تضمين مي كند
سه شنبه 21 تیر 1390  04:11 ب.ظ

اراك - رييس فدراسيون وزنه برداري كشور گفت: توجه به رده هاي سني پايه موفقيت تيم هاي ملي كشور را در آينده تضمين مي كند.
رضازاده: توجه به رده هاي سني پايه آينده وزنه برداري را تضمين مي كند

'حسين رضا زاده' روز سه شنبه در حاشيه مراسم وزنه برداري نونهالان كشور در اراك در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: توجه به رده هاي سني پايه به صورت جدي در دستور كار اين فدراسيون قرار دارد.


وي گفت: در اين مسابقات استعداد يابي وزنه برداران نونهال نخبه انجام مي شود تا اين ورزشكاران بر اساس مولفه هاي آمادگي جسماني و تكنيك وارد تيم هاي ملي نوجوانان شوند.


وي افزود: اين نونهالان با تمرين و تلاش كادر فني و مربيان مي توانند در آينده در مسابقات داخلي و خارجي براي ايران اسلامي افتخار آفريني كنند و جايگزين مناسبي براي قهرمانان فعلي باشند.


رضا زاده ادامه داد: تيم ملي بزرگسالان ايران اسلامي در آبان ماه امسال براي كسب سهميه المپيك در مسابقات جهاني به ميزباني فرانسه شركت خواهد كرد.


وي درباره وزارت ورزش و جوانان نيز گفت: سرپرست وزارت ورزش معرفي شده و كارها با جديت مانند گذشته توسط فدراسيونها و تعامل با وزارتخانه در حال پيگيري و انجام است.


وي بيان كرد: مسابقات المپيك ، رقابتهاي بسيار بزرگ و بااهميتي است كه لازمه دست يابي به مدال و افتخار آفريني نياز به برنامه ريزي دارد و وزارتخانه نيز بايد از فدراسيونهاي مدال‌آور بيشتر حمايت كند.


رييس فدراسيون وزنه برداري كشور درباره ميزباني اراك در مسابقات وزنه برداري نونهالان ايران نيزگفت: بر اساس گزارش هاي واصله ميزباني به خوبي در اراك انجام شده كه از برگزار كنندگان تشكر مي كنم.


وي خاطر نشان كرد: فدراسيون براي برگزاري دوره هاي آموزش مربيگري و داوري وزنه برداري در استانهاي مختلف كشور آمادگي دارد.


مسابقات وزنه برداري نونهالان كشور در رده هاي سني 10 و 11 ، 12 و 13 سال از 14 تيرماه به مدت يك هفته به ميزباني هيات وزنه برداري استان مركزي با حضور 400 ورزنه بردار از 20 استان در مجموعه ورزشي شهداي پنجم مرداد اراك برگزار شد.ك/3

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها