عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

محمد بنا به مدعيان دوبنده تيم ملي كشتي فرنگي هشدار داد

محمد بنا به مدعيان دوبنده تيم ملي كشتي فرنگي هشدار داد
سه شنبه 21 تیر 1390  04:12 ب.ظ

تهران- سرمربي تيم ملي كشتي فرنگي كشورمان با توجه به ذهنيت برخي از فرنگي كاران به تمامي اردونشينان تيم ملي هشدار داد كه هنوز هيچ كشتي گيري به عنوان ملي پوش انتخاب نشده است.
محمد بنا به مدعيان دوبنده تيم ملي كشتي فرنگي هشدار داد

به گزارش روز سه شنبه ايرنا؛‌تيم ملي كشتي فرنگي كشورمان به تازگي از رقابتهاي جايزه بزرگ فيلا كه در باكوي آذربايجان برگزار شد، بازگشته است كه خوشبختانه با 4 مدال رنگارنگ عملكرد قابل قبولي را از خود نشان داد. اما اين مساله باعث شده برخي از اردونشينان با ذهنيت حضور قطعي در تركيب تيم ملي به تمرين نپردازند.


در همين راستا 'محمد بنا' هنگام بازگشت ملي پوشان و در همان سالن فرودگاه باكو به تمامي كشتي‌گيران تاكيد كرد:پس از اين مسابقات، تعدادي از كشتي‌گيران به جام پيت لاسينسكي لهستان مي‌روند و ما تا زماني كه فرصت داريم اسامي ملي‌پوشان را براي جهاني 2011 تركيه و گزينشي المپيك 2012 لندن را اعلام نمي‌كنيم بنا بر اين همه شما بايد تا آخرين لحظه تلاش كنيد.


لازم به ياداوري است، مرحله نهايي رقابت‌هاي كشتي فرنگي جايزه بزرگ فيلا روز يكشنبه در شهر باكو برگزار شد و تيم ايران در اين مسابقات صاحب دو مدال طلا، يك نقره و يك برنز شد.


رقابت‌هاي كشتي قهرماني 2011 جهان و گزينشي المپيك 2012 لندن طي روزهاي 22 تا 27 شهريور در شهر باكو آذربايجان برگزار مي‌شود.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها