عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رضايي:آزادكاران آماده و مطمئني را براي مسابقات جهاني انتخاب كرديم

رضايي:آزادكاران آماده و مطمئني را براي مسابقات جهاني انتخاب كرديم
سه شنبه 21 تیر 1390  04:12 ب.ظ

تهران- سرمربي تيم كشتي آزاد جوانان كشورمان پس از مشخص شدن تركيب تيم اعزامي به رقابتهاي جهاني گفت: با توجه به عملكرد آزادكاران در رقابتهايي قبلي و همچنين تمرينات اردوهاي آماده سازي، بهترين و مطمئن ترين تركيب را براي اعزام به روماني انتخاب كرديم.
رضايي:آزادكاران آماده و مطمئني را براي مسابقات جهاني انتخاب كرديم

'عليرضا رضايي' روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: هم اكنون مراحل پاياني اردوي آماده سازي را پشت سر مي گذاريم كه تا چهارم مرداد ماه و يك روز قبل از اعزام به رقابتهاي جهاني ادامه خواهد داشت.


وي در خصوص برنامه ريزي تمرينات اردوي پاياني گفت: طبيعتا در اردوي كنوني و به خصوص در روزهاي آخر اين مرحله از تمرينات، از ‌فشار تمرينات كاسته شده و بيشتر روي مسايل تاكتيكي و تكنيكي كار مي شود،‌ضمن اينكه كنترل وزن مسافران رقابتهاي جهاني نيز در دستور كار قرار دارد.


سرمربي تيم كشتي آزاد جوانان كشورمان با اشاره به حريفان اصلي ما در رقابتهاي جهاني گفت: همچون گذشته مي توان روي حريفاني از روسيه، گرجستان، آذربايجان و تركيه حساب ويژه اي باز كرد، ضمن اينكه همواره تك ستاره هايي نيز از كشورهاي مختلف مي توانند براي ما خطرساز باشند.


رضايي به آناليزور تيم جوانان نيز اشاره كرد و افزود: محمدرضا نوايي از پيشكسوتان نامدار و باتجربه كشورمان در كنار تيم جوانان حضور دارند و به عنوان آناليزور از تجربيات وي استفاده خواهيم كرد. مطمئنا حضور اين پيشكسوت باسابقه و مجرب مي تواند در روحيه و عملكرد جوانان تاثير بسزايي داشته باشد و تيم ما را در رقابتهاي جهاني ياري كند.


وي در خاتمه به برنامه هاي جوانان آزادكار پس از بازگشت از رقابتهاي جهاني اشاره كرد و گفت: بعد از رقابتهاي جهاني بايد خود را مهياي برگزاري مسابقات قهرماني كشور و همچنين برپايي چندين اردوي آماده سازي كنيم، چراكه رده جوانان هيچگاه نبايد از حركت و پويايي بايستد و اين پتانسيل هاي ارزشمند بايد همواره در كش و قوس تمرين و مسابقه باشند.


گفتني است، تركيب تيم كشتي آزاد جوانان كشورمان به شرح زير معرفي شد:


50 كيلوگرم: مهران شيخي يا عليرضا حاتمي


55 كيلوگرم: آرش دنگسركي


60 كيلوگرم: بهنام احسان پور


66 كيلوگرم: ابراهيم نصيري


74 كيلوگرم: امير شريعتي عدل


84 كيلوگرم: نادر حامدي پور


96 كيلوگرم: حامد طالبي زرين‌كمر


120 كيلوگرم: جابر صادق‌زاده


لازم به يادآوري است، ملي پوش وزن 50 كيلوگرم تيم جوانان نيز طي روزهاي آتي با بررسي هر چه بيشتر نفرات معرفي شده انتخاب خواهد شد.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها