عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سرمربي نوجوانان جودو: نفرات باتجربه تر را به جهاني مي بريم

سرمربي نوجوانان جودو: نفرات باتجربه تر را به جهاني مي بريم
سه شنبه 21 تیر 1390  04:30 ب.ظ

تهران- سرمربي تيم جودوي نوجوانان ايران؛ گفت: نفراتي كه نسبت به ديگران داراي تجربه بيشتري باشند را به مسابقات جهاني اوكراين اعزام مي كنيم.
سرمربي نوجوانان جودو: نفرات باتجربه تر را به جهاني مي بريم

'محمد جناب‌زاده' روز سه شنبه در گفت وگو با ايرنا، خاطرنشان كرد: رقابت هاي جهاني محلي براي تجربه اندوزي نيست و بايد نفراتي برروي تاتامي بروند كه تجربه حضور در ميادين بين المللي را داشته باشند.


وي افزود: در اين راستا تصميم گرفتيم نفراتي كه پيش از اين در تورنمنت آلمان و ديگر رقابت ها شركت كرده و نتايج خوبي گرفته اند را به جهاني اوكراين اعزام كنيم.


سرمربي تيم جودو نوجوانان در خصوص نحوه انتخاب نفرات گفت: اولين گام براي آغاز به كار تيم نوجوانان مسابقات اراك بود كه حدود 20 استان در آن شركت داشتند و نفرات اول تا سوم آن به اردوي آماده سازي در مشهد دعوت شدند.


وي افزود: مسابقات انتخابي را به طور مرتب برگزار كرده و در نهايت برترين ها در اردو باقي ماندند.


جناب زاده خاطرنشان كرد: پس از برگزاري نشست با اعضاي كادر فني، جيرو سرمربي بزرگسالان و يوسف زاده مدير تيم هاي ملي تركيب را مشخص كرديم.


وي اظهار داشت: محمد محمدي و سجاد سرايلو در 55 كيلوگرم، محمد عبيري در 60 و محمد ملك محمدي در 73 كيلوگرم اعضاي تيم ملي نوجوانان در مسابقات جهاني اوكراين هستند.


جناب‌زاده در مورد اردوهاي آماده‌سازي تيم گفت: براي آمادگي بيشتر نفرات به احتمال زياد در اردوي مشترك ازبكستان شركت مي‌كنيم تا با تمرينات فشرده‌اي با نوجوانان ازبكستان به آمادگي بهتري دست يابيم.


وي ادامه داد: اميدوارم نتايج خوبي كه در سطح آسيا به دست آورده ايم را در جهاني اوكراين تكرار كرده و در اوكراين به مدال دست يابيم.


گفتني است؛ رقابت هاي جودوي قهرماني نوجوانان جهان از بيست مردادماه در كي يف پايتخت اوكراين آغاز خواهد شد.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها