عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

شيعي: سرپرست تيم پيكان به تاييد تشكيلات نظارتي باشگاه رسيده است

شيعي: سرپرست تيم پيكان به تاييد تشكيلات نظارتي باشگاه رسيده است
سه شنبه 21 تیر 1390  05:54 ب.ظ

خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه پيكان گفت: سرپرست تيم فوتبال پيكان به تاييد تشكيلات نظارتي ايران خودرو رسيده است.

محمود شيعي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در مورد وضعيت تعليق رضا رهقي سرپرست تيم فوتبال پيكان گفت: باشگاه پيكان متعلق به شركت ايران خودرو است و اين شركت تشكيلات نظارتي دارد. تمامي عوامل تيم‌ها با تاييد نهادهاي نظارتي شركت انتخاب مي‌شوند و رضا رهقي را نيز به همين ترتيب براي سرپرستي تيم فوتبال پيكان انتخاب كرديم همان‌طور كه از ساير همكاران خود در باشگاه در تيم‌هاي ديگر استفاده مي‌كنيم. اي كاش مسئولان سازمان ليگ پيش از رسانه‌اي كردن اين بحث اگر هم بر فرض تخلفي صورت گرفته آن را به خود باشگاه اطلاع مي‌دادند.

وي ادامه داد: تيم پيكان همواره به دنبال فوتبال پاك است و از مجموعه عوامل اين باشگاه در تيم‌ها استفاده مي‌شود.من هفته پيش جلسه‌اي با علي كفاشيان و مسئولان سازمان ليگ داشتم با ديدگاه‌هاي آنها آشنا شدم. هيئت مديره باشگاه نيز جلسه‌اي با كفاشيان و مسئولان سازمان ليگ خواهد داشت تا مسايل را به طور گسترده‌تر مورد بررسي قرار دهيم.

شيعي تاكيد كرد: 70 درصد تيم فوتبال پيكان براي حضور در ليگ دسته اول آماده شده و مي‌خواهيم با حساب و كتاب و قدرتمند در بازي‌هاي ليگ دسته اول حاضر شويم و فصل آينده به ليگ برتر بيايم به همين دليل نشستي با مسئولان فدراسيون هم برگزار مي‌كنيم تا نقطه نظر آنها را بدانيم. البته پيكان باشگاهي مستقل است و خودش در مورد اركان خودش تصميم مي‌گيرد ضمن اينكه اگر فردي هم از مجموعه تخلف كند و اين تخلف اثبات شود با او برخورد مي‌كنيم اما بدون اثبات امري نمي‌شود كاري كرد.
انتهاي پيام/

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها