عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

گاسپاريني: ثابت مي‌كنيم بهتر از آن‌ها هستيم

گاسپاريني: ثابت مي‌كنيم بهتر از آن‌ها هستيم
سه شنبه 21 تیر 1390  06:01 ب.ظ

خبرگزاري فارس: سرمربي جديد اينترميلان معتقد است تيمش مي‌تواند فصل آينده بسيار بهتر از ميلان در ميادين ظاهر شود.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت فوتبال ايتاليا، آدريانو گالياني نايب رئيس ميلان چندي پيش در اظهار نظري اعلام كرده بود اينتري‌ها فصل آينده نيز نمي‌توانند در كورس قهرماني با آن‌ها رقابت كنند كه اين صحبت‌ها واكنش سرمربي نرآتزوري را در پي داشته است.
جيان‌پيرو گاسپاريني در اين مورد گفت: ما تمام تلاشمان را به كار مي‌گيريم و مي‌دانيم كه طي فصل آينده نسبت به ميلاني‌ها عملكرد بهتري خواهيم داشت. مطمئن هستم كه تيم ما نسبت به تيم سال گذشته قدرت بيشتري دارد و توانايي بازي كردن در هر سيستمي را داشته و در همه جام‌ها مدعي به شمار مي‌رود.

وي ادامه داد: قصد دارم سيستم بازي نرآتزوري را تغيير دهم. در ابتداي فصل تيم را با 4 دفاع به ميدان مي‌فرستم وپي از آن نيز سيستم 3 دفاع را امتحان مي‌كنم. با توجه به بازيكناني كه در تيم حضور دارند، مطمئن هستم كه در هر دو سيستم به جواب مطلوب خواهيم رسيد. در هرحال بايد عنوان كنم اينتر تيمي بسيار عالي است و توانايي رقابت و شكست دادن تيم‌هايي مانند ميلان را دارد. بدون شك به ميلاني‌ها ثابت خواهيم كرد كه بهتر از آن‌ها هستيم.
انتهاي پيام/خ

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933
دسترسی سریع به انجمن ها