عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

ته‌وز در آستانه پيوستن به كورينتيانس

ته‌وز در آستانه پيوستن به كورينتيانس
سه شنبه 21 تیر 1390  06:01 ب.ظ

خبرگزاري فارس: مدير برنامه‌هاي كارلوس ته‌وز معتقد است اين بازيكن به زودي راهي ليگ برزيل خواهد شد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ساكرنت، ته‌وز كه در فصل گذشته بارها با سرمربي منچسترسيتي درگيري لفظي پيدا كرد و در مصاحبه‌هايش اعلام كرد قصد دارد ايستلندز را ترك كند، اكنون به خروج از اين تيم نزديك شده است.

ته‌وز بارها اعلام كرده بود نمي‌تواند دوري از خانواده‌اش را تحمل كند و علاقه بسياري دارد بار ديگر به آمريكاي جنوبي بازگشته و در اين منطقه به بازي بپردازد تا به خانواده‌اش نزديك‌تر باشد.

در خبرها آمده باشگاه برزيلي كورينتيانس براي جذب وي 40 ميليون يورو پيشنهاد كرده و در آستانه امضاي قرارداد با اين بازيكن آرژانتيني است. كورينتيانس تنها 8 روز براي قطعي كردن انتقال فرصت دارد زيرا در اين مدت زمان نقل و انتقال در ليگ برزيل به پايان مي‌رسد.

كيا جورابچيان، مدير برنامه‌هاي ته‌وز در اين‌باره گفت: ما صحبت‌هايمان را براي اين انتقال آغاز كرده‌ايم. كارلوس و من دوست داريم هرجه زودتر اين كار انجام شود. او مي‌گويد كاري ناتمام در آمريكاي جنوبي دارد كه بايد انجام شود. اين كار قهرماني در جام ليبرتادورس است كه ته‌وز هيچ‌گاه نتوانسته در آن قهرمان شود. كورينتيانس پيشنهاد خودش را اعلام كرده و اكنون همه‌چيز به منچسترسيتي بستگي دارد. اگر آن‌ها نيز بخواهند كه اين انتقال صورت بگيرد، كارلوس به زودي راهي برزيل خواهد شد تا قراردادش را منعقد كند.
انتهاي پيام/ا

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933
دسترسی سریع به انجمن ها