عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

هاشمي: در مسابقات دو و ميداني ارتش هاي جهان جبران مي كنم

هاشمي: در مسابقات دو و ميداني ارتش هاي جهان جبران مي كنم
سه شنبه 21 تیر 1390  06:17 ب.ظ

تهران - عضو تيم ملي دو و ميداني كشورمان گفت: ناكامي در دستيابي به مدال مسابقات قهرماني آسيا را در رقابت هاي ارتش هاي جهان جبران كنم.
هاشمي: در مسابقات دو و ميداني ارتش هاي جهان جبران مي كنم

'سجاد هاشمي' روز سه شنبه و پس از بازگشت به ايران در گفت و گو با خبرنگار ايرنا گفت: سطح مسابقات قهرماني آسيا بسيار بالا بود، اما در روز نخست به دليل شرايط نامساعد جوي اكثر ورزشكاران نتوانستند ركوردهاي خوبي به دست بياورند.


وي ادامه داد: اگر چه در اين مسابقات توانستم ركوردهاي شخصي ام را ارتقا بدهم، اما به دليل بي تجربگي از دستيابي به مدال ناكام ماندم.


وي گفت: من در رده سني بزرگسالان تنها يك بار در بازي هاي آسيايي گوانگجو به ميدان رفته ام كه در آن رقابت ها هم به دليل مصدوميت نتواستم عملكرد قابل قبولي داشته باشم.


هاشمي در خصوص مسابقه 4 در 400 متر نيز اظهار داشت: خوشحالم كه در اين ماده توانستيم به مدال دست پيدا كنيم كه اين مدال نيز تا حد زيادي به دليل عملكرد درخشان احسان مهاجرشجاعي بود كه به عنوان سومين نفر تيم حضور داشت و توانست تيم را از رده پنجم به سوم برساند.


گفتني است سجاد هاشمي در نوزدهمين دوره مسابقات دو و ميداني قهرماني آسيا به فينال دوي 400 متر صعود كرد، اما با قرار گرفتن در رده چهارم از دستيابي به مدال در اين ماده ناكام ماند.


وي با حضور در تيم امدادي 4 در 400 متر ايران در رسيدن اين تيم به مدال برنز آسيا نقش داشت.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها