عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

قنبرزاده: در رقابتهاي دو و ميداني قهرماني آسيا شرايط بدي داشتم

قنبرزاده: در رقابتهاي دو و ميداني قهرماني آسيا شرايط بدي داشتم
سه شنبه 21 تیر 1390  06:17 ب.ظ

تهران - نماينده كشورمان در ماده پرش ارتفاع مسابقات دو و ميداني قهرماني آسيا در مورد ناكامي اش در دستيابي به مدال اين رقابت ها آسيا گفت: در روز مسابقه شرايط بدي داشتم.
قنبرزاده: در رقابتهاي دو و ميداني قهرماني آسيا شرايط بدي داشتم

'كيوان قنبرزاده' عصر سه شنبه و پس از بازگشت به ايران گفت: ركورد شخصي ام 2 متر و 20 سانتي متر است و براي بالاتر بردن اين ركورد و كسب مدال در ژاپن برنامه ريزي كرده بودم، اما نتواستم در اين رقابت ها مطابق انتظار ظاهر شوم.


وي اظهار داشت: بعد از برگزاري مسابقه انتخابي تيم دانشجويان برايم مشكلاتي به وجود آمد كه نتواستم به خوبي تمرين كنم و از آمادگي مطلوب دور شدم.


قنبرزاده ادامه داد: به دليل اين كه خدمت سربازي را نگذرانده ام اجازه خروج از كشور را نداشتم و مجبور بودم چند هفته براي حل اين مشكل مراجعه كنم و نتواستم به خوبي تمريناتم را دنبال كنم.


وي در خصوص مسابقه ماده پرش ارتفاع رقابت هاي قهرماني آسيا گفت: ركوردهايي كه نفرات برتر اين ماده به دست آوردند در سطح مسابقات جهاني بود و در بين اين ورزشكاران آماده من نتواستم رتبه خوبي به دست بياورم.


گفتني است كيوان قنبرزاده در نوزدهمين دوره مسابقات دو و ميداني قهرماني آسيا با 2 متر و 18 سانتي متر در رده ششم ماده پرش ارتفاع قرار گرفت.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها